Dále doporučujeme, zábava, hry, vzdělávání

Inspirujte se níže uvedenými odkazy a navštivte jiné zajímavé webové projekty.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Free game online hry

Milovníkům počítačových her doporučujeme free game online hry. V této rozsáhlé kolekci naleznete Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Sportovní, Logické, Karetní hry, Akční hry, Postřehové, Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy a tak podobně.

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Síť, zábava, hry, vzdělávání

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Aforismy, bonmoty, hlášky, výroky, motta, moudra, přísloví

Slavné citáty, Aforismy, bonmoty, hlášky, výroky, motta, moudra, přísloví, rozdělené kategorií: citáty o člověku, citáty o lásce, citáty o penězích, citáty o nenávisti, citáty o zdraví, citáty o kráse, citáty o odvaze, citáty o zlu, citáty o bohatství, citáty o svobodě, hlášky o alkoholu, citáty o štěstí, citáty o lži, citáty o smrti, citáty o víře, moudra o dětech, citáty o dobru, citáty o přátelství, citáty o manželství, citáty o neštěstí od různých známých osobností.

Vlajky amerických států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky amerických států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Massachusetts, Virginie, Connecticut, Colorado, Montana, Maine, Vermont, Maryland, Delaware, Wyoming, Jižní Dakota, Jižní Karolína, Nebraska, Západní Virginie, Michigan, Idaho, Arizona, Rhode Island, Nevada, Kalifornie, Tennessee, Iowa, Georgie, Havaj, Minnesota, Oregon atd.

Klíčová slova: doporučujeme, Seznam zemí světa a jejich vlajky, zajímavosti, M, PF2018, Vlajky měst a obcí České republiky, internetové stránky, Životopisy slavných osobností, Vánoční koule, weby, Městské a obecní prapory obcí ČR, Webové online testy zdarma, Hry pro dívky online

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Free game online hry

Milovníkům počítačových her doporučujeme free game online hry . V této jedinečné sbírce naleznete Sportovní gamesy, Barbie hry, Farmářské hry, Oblíkačky, Omalovánky, online html5 hry, Oddechové hry, Akční gamesky, Deskovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Logické hry, Hry s koňmi, Skákací a hopsací gamesky, Adventní, vánoční hry, Vaření a smažení, Letecké simulátory, Střílecí hry, Auta a závodní, Hannah Montana, Puzzle a skládačky, Strategické onlinovky apod.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Městské a obecní prapory obcí ČR. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Jihomoravský kraj, Hlavní město Praha, Moravskoslezský kraj, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj, Plzeňský kraj, Královéhradecký kraj, Zlínský kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj, Středočeský kraj, Kraj Vysočina, Jihočeský kraj apod.

Informace, zábava, hry, vzdělávání

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Vlajky měst a obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj, Liberecký kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Jihočeský kraj, Hlavní město Praha, Královéhradecký kraj, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj apod.

Ilustrace, obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrace, obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako náboženství, rostliny, mapy, zvířata, ptáci, halloween, symboly, přístroje, ženy a dívky, smajlíci a emotikony, muži, osobnosti a lidé, hmyz, láska, květiny, Vánoce a Advent, hudba, věda, ovoce, Velikonoce, velikonoční kliparty, auta, nápoje, stavby atd.

Keywords:webové stránky, Slovník pojmů Co je to?, Přehled přípon a koncovek souborů, Vánoční web, Adventní zájezdy na vánoční trhy, odkaz, Obrázky zdarma, Online testy zdarma bez registrace, Počítačové a deskové strategické válečné hry, info, Hry pro nejmenší děti online zdarma, zeměpis

Moudra, výroky, úsloví, rčení, přísloví, moudrosti, aforismy

Citáty slavných osobností, Moudra, výroky, úsloví, rčení, přísloví, moudrosti, aforismy, . Naleznete zde citáty o lži, citáty o svobodě, citáty o bohatství, citáty o smutku, citáty o nenávisti, moudra o dětech, přísloví o naději, citáty o lásce, citáty o štěstí, citáty o kráse, citáty o dobru, citáty o manželství, citáty o přátelství, citáty o zlu, citáty o zdraví, citáty o odvaze, citáty o penězích, citáty o neštěstí, citáty o víře, citáty o životě od různých známých osobností.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Testy jsou rozdělené kategorií: Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma atd.

Vlajky států obrázků

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států obrázků. V této jedinečné sbírce naleznete státy Blízkého východu, země východní Asie, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, země Afriky, země střední Asie, země jižní Asie apod.

Náš tip, zábava, hry, vzdělávání

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Klíčová slova: hyperlinky, Online zeměpisné testy zdarma, Staré hry online, Vánoční rostliny, pro dospělé, A, počítače, Adventní svícen, Členské země americké federace, Pozadí na PC zdarma ke stažení, kuriozity, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

černý humor, frky, vtipy, anekdoty, ftipy, vtipné texty

Potřebujete se uvolnit? černý humor, frky, vtipy, anekdoty, ftipy, vtipné texty. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipy o Bohu, O Somálcích, O Chucku Norrisovi, O mužích, O manželství, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Slovácích, Frky ze života, Vtipy o cikánech, O Windows, O gayích a homosexuálech, O zvířátkách, Frky o tchýních, O škole, Vtípky o blondýnkách, O ekonomech, O důchodcích, O Němcích, Vtipy o policajtech, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o doktorech apod.

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Internet, síť, zábava, hry, vzdělávání

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Online vánoční magazín - online adventní magazín

Blíží se doba adventní? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom zkuste Online vánoční magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy, vánoční zábava, vánoční stromeček, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, vánoční koledy, vánoční přání, vánoční dekorace atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Rumové řezy, Bramborový salát, Tapeta, Německy, Košíčky, K Tisku, K Vytištění, Perníčky, Striezelmarkt, Plzeň, Třásně, Sněhulák, Brambořík, Adventní neděle, Brno, Windows, Betlém, Ohňostroj, Osvětlení do oken, Štědrý den, Adventní trhy, Korálky, LED svíčky, Jídlo, Skleněné ozdoby, Drážďany, Advent, Vánoční tapety, Jedle, Sám doma, Monitor apod.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Tapety na plochu počítače - nejlepší pozadí na plochu zdarma

Máme pro Vás tip! Zkuste Tapety na plochu počítače. jsou vhodná pro PC, smartphone, monitor, tablet, ultrabook, displej, mobil, mobilní telefon, obrazovka počítače, notebook, počítač a pro operační systémy Android, Linux Xubuntu, Windows 10, Slackware, Windows 95, Microsoft Windows 8, Windows 98, Chrome OS, SUSE Linux, Microsoft Windows Vista, Windows NT. PC tapety pro Windows jsou rozdělené kategorií: budovy a stavby, 3D a Abstraktní, sportovní pozadí, adventní a vánoční tapety, příroda, krajina, hry a herní wallpapery, voda a bubliny, psi a štěňátka, auta, Roztomilá zvířátka, hudební tapety, moře, oceány, pláže, zvířata, vojenské Army tapety a zbraně, květiny, kytky, letadla, motorky, motocykly, vesmír, planety, galaxie, wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety. Stahujte v rozlišení 768x1024, 1536x864, 1440x2560, 1600x2560, 800x600, 1920x1280, 1440x960, 1152x1920, 1280x960, širokoúhlé 1366x768, 1920x1080 Full HD, 2560x2048, 1152x864, 375x812, 2560x1600, 360x720 atd.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník, zdarma, humor, Sněhové vločky na obrázcích, zdroje informací, Životopisy osobností, linky, Vánoční hvězda, Free game online hry, Wallpapery na tablet, Vlajky států obrázků

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

černý humor, frky, vtipy, anekdoty, ftipy, vtipné texty

Potřebujete se uvolnit? černý humor, frky, vtipy, anekdoty, ftipy, vtipné texty. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipy o Bohu, O Somálcích, O Chucku Norrisovi, O mužích, O manželství, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Slovácích, Frky ze života, Vtipy o cikánech, O Windows, O gayích a homosexuálech, O zvířátkách, Frky o tchýních, O škole, Vtípky o blondýnkách, O ekonomech, O důchodcích, O Němcích, Vtipy o policajtech, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o doktorech apod.

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

World wide web, internet, zábava, hry, vzdělávání

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: věda, osobnosti, hanlivé až sprosté přezdívky, umělci, nadpřirozené osoby, národnost, záliby, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, historie, herectví, herci a herečky, rodinné vztahy, sport, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, lékařství, profese a zaměstnání, politici, poruchy, státní správa, fikce a fantasy, mytologie, žurnalisté a novináři, křesťanství, psychologie, politika atd.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Klíčová slova: pro děti, tipy, Ilustrace, obrázky, webovky, Online vánoční magazín, Tipy na vánoční dárky pro babičku, URL, Prapory regionů a království, F, Dopravní značení, volný čas, multimédia, Proxy server, 12

Několik fórů na závěr. Vtip Nelez každému do ... : Matka vyčítá hezounovi: „Nemusíš lézt každému boháčovi do prdele!” „Ale já za to nemůžu, že je ve vyšší společnosti tolik gayů!”

Jde dvojice pánů po parku a najednou uvidí manžele středního věku, jak se hádají. Poté, co poodejdou o kousek dál, započne tento rozhovor: „Ty, Frantíku, ti byli ale oškliví, jak po sobě křičeli, že?” „Kajíku, já ti říkal, že ta smíšená manželstvíčka nebudou dělat dobrotu!”

Víte, jak lze mezi politiky najít tři naprosté blbce? - Namátkou.

Další odkazy:

Country flags
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Liverpool F.C.
Linky na partnerské weby
Vánoční moučník štóla
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Charlize Theron
Tipy na užitečné weby
History of travel
Odkazy na zajímavé weby
Baccarat card game

Děkujeme vám za vaši návštěvu.