Naše tipy, informace a zábava

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Super online kvízy

Běžte na super online kvízy. Naleznete zde hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy atd.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Online geografické testy zdarma bez registrace

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme online geografické testy zdarma bez registrace. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy atd.

Doporučené odkazy, informace a zábava

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Webové online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme webové online hry zdarma Vybírejte z kategorií Vánoční online hry, Karetní, Střílečky, Strategie, Bojové online gamesy, Onlinovky pro dva hráče, Oddechové, Logické, Klasické, Velikonoční hry, parkování - parkovačky, Stolní hry a deskovky, Hry na vaření a smažení, Pro dívky, Závodní a podobně.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Klíčová slova: Staré hry online, Hry pro kluky, zábava, Webové online hry zdarma, Ohňostroj, Free game online hry, webové stránky, Prapory regionů a království, Historické vánoční ozdoby, výukové pomůcky, zadarmo, pro dospělé, Přehled zkratek a akronymů

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, vodorovné značení, informativní provozní značení, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, výstražné značky, dopravní zařízení, zákazové dopravní značení apod.

Náš tip, informace a zábava

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Naleznete zde testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Hlášky, úsloví, přísloví, rčení, aforismy, výroky, myšlenky

Slavné citáty, Hlášky, úsloví, přísloví, rčení, aforismy, výroky, myšlenky, rozdělené kategorií: citáty o nenávisti, citáty o přátelství, citáty o životě, citáty o zlu, citáty o penězích, přísloví o naději, citáty o smrti, citáty o rozumu, citáty o smutku, citáty o odvaze, citáty o neštěstí, citáty o ženách, citáty o lži, citáty o lásce, citáty o člověku, citáty o dobru, citáty o zdraví, citáty o kráse, citáty o bohu, moudra o dětech od různých známých osobností.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Keywords:Super online kvízy, K, Dopravní značky, Vlajky amerických států USA, Tipy na vánoční dárky pro děti i dospělé, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, info, linky, Přáníčka k sňatku, narozeninám a k Vánocůmu, Vlajky států USA, V, Online geografické testy zdarma bez registrace

Kameňáky, vtípky, vtipy, frky, ftipy, černý humor

Zkuste vypnout! Kameňáky, vtípky, vtipy, frky, ftipy, černý humor. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií vtipy o blondýnách, židovské anekdoty, vtipy o metanolu, poslední věty před smrtí, murphyho zákony, anekdoty o politice, vtipné básničky, vtipy o facebooku, vtipy o mužích, chlapech, fóry o homosexuálech, kameňáky, černý humor, vtipné hádanky, frky o zvířatech, fóry nejen o českém hokeji apod.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: náboženství a křesťanství, sport, latina, účetnictví, lékařství a medicína, literatura, filozofie, cestování, bankovnictví, politika, nemoce, ekonomie a ekonomika, český jazyk, chemie, technika, různé, zločin a právo, počítače, nástroje, zkratky, věda, matematika, jídlo, internet atd.

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Informace, informace a zábava

Prapory regionů a království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z krajů České republiky, regionů Francie, rakouských zemí, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie atd.

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Hry pro kluky

Běžte na hry pro kluky . V této rozsáhlé kolekci naleznete Brutální krvavé hry, Bojové hry, Relaxační hry, Logické hry, Stolní a deskové hry, Adventury, Postřehové hry, Pro dívky, Hry pro děti, Strategie, Karetní hry, Střílečky, Akční hry, Animace, Hry pro dva hráče, Závody aut a tak dále.

Klíčová slova: Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Stručný slovník pojmů a termínů, internet, Obrázek Mikuláše zdarma ke stažení, Hry pro kluky, hyperlinky, F, Recepty na vánoční cukroví a další pokrmy, M, Seznam státních vlajek, školství, Nej hry online

Přehled státních vlajek států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Přehled státních vlajek států světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: státy Blízkého východu, Antarktidy, země střední Asie, evropské země a státy, státy Střední Ameriky, země východní Asie, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, země Afriky, státy jižní Ameriky apod.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Motta, moudra, úsloví, bonmoty, hlášky, aforismy, myšlenky

Slavné citáty, Motta, moudra, úsloví, bonmoty, hlášky, aforismy, myšlenky, . Mj. na webu naleznete citáty o víře, hlášky o alkoholu, citáty o životě, citáty o bohu, citáty o ženách, citáty o dobru, moudra o dětech, citáty o rozumu, citáty o nenávisti, citáty o bohatství, citáty o zdraví, citáty o smrti, citáty o přátelství, citáty o kráse, citáty o lži, přísloví o naději, citáty o manželství, citáty o zlu, citáty o penězích, citáty o neštěstí od různých známých osobností.

World wide web, internet, informace a zábava

Přehled přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte čím zobrazit, jak převést, čím prohlížet, kterak editovat, v čem spustit, jak spustit, jak exportovat, jak vytvořit, jak konvertovat, jak otevřít, v čem upravit soubory z následujících kategorií: komprimace dat, zdrojové kódy programovacích jazyků, grafiku, video soubory, dokumenty, hudební audio soubory, internet a web, šablony dokumentů, konfigurační soubory, písma, fonty, systémové soubory, spustitelné soubory apod.

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Full HD pozadí na PC - obrázky na plochu počítače

Dále vám doporučujeme: Full HD pozadí na PC. doporučujeme pro monitor, smartphone, mobilní telefon, phablet, mobil, tablet, notebook, obrazovka počítače, PC, počítač, displej a pro operační systémy Windows 7, Windows 95, Microsoft Windows Vista, Linux Mint, Slackware, Java ME, Android, Chrome OS, BlackBerry OS, Microsoft Windows 8, Windows NT. Počítačové tapety pro Windows jsou přehledně rozdělené do kategorií: flóra, stromy, Rally, závody aut, sportovní wallpapery, fantasy, širokoúhlé Full HD widescreen, Formule 1, sportovní a závodní auta, květiny, nature - příroda, hmyz a pavouci, 3D a digitalní abstraktní tapety, oceán, moře, pláže, velkoměsta a noční život, fraktály, ptáci, armáda, válka, zbraně, free wallpapers, zvířata. Zvolte si z rozměrů 2160x3840, 375x667, 1440x2560, Full HD 1080x1920, 2560x1440, 1600x1200, 768x1024, 1600x900, 1920x1200, 1152x864, 750x1334, 2048x1080, 1920x1080 Full HD, 1536x2048, 1920x1440, 360x640 atd.

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Moravskoslezský kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Pardubický kraj, Jihočeský kraj, Královéhradecký kraj, Zlínský kraj, Středočeský kraj, Olomoucký kraj, Liberecký kraj, Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj apod.

Klíčová slova: URL, odkaz, weby, Albania, zdroje informací, Wallpapery na tablet, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Jmenovky na vánoční dárky ke stažení a vytištění, zeměpis, internetové stránky, Staré hry online

Přehled státních vlajek států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Přehled státních vlajek států světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: státy Blízkého východu, Antarktidy, země střední Asie, evropské země a státy, státy Střední Ameriky, země východní Asie, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, země Afriky, státy jižní Ameriky apod.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Motta, moudra, úsloví, bonmoty, hlášky, aforismy, myšlenky

Slavné citáty, Motta, moudra, úsloví, bonmoty, hlášky, aforismy, myšlenky, . Mj. na webu naleznete citáty o víře, hlášky o alkoholu, citáty o životě, citáty o bohu, citáty o ženách, citáty o dobru, moudra o dětech, citáty o rozumu, citáty o nenávisti, citáty o bohatství, citáty o zdraví, citáty o smrti, citáty o přátelství, citáty o kráse, citáty o lži, přísloví o naději, citáty o manželství, citáty o zlu, citáty o penězích, citáty o neštěstí od různých známých osobností.

Internet, síť, informace a zábava

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií vysokoškolské a akademické tituly, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, obecné zkratky, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, vojenské hodnosti, země EU, týmy NHL, měny, internetové domény 1. řádu, hudební zkratky, fyzikální jednotky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, státy usa, úřady a ministerstva apod.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: hudební zkratky, týmy NHL, úřady a ministerstva, geocaching, fyzikální jednotky, obecné zkratky, měny, státy usa, okresy České republiky, země EU, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, zkratky krajů České republiky, politické strany a hnutí, internetové domény 1. řádu, firmy a společnosti, mezinárodní organizace apod.

Wallpapery na tablet - wallpapers na PC ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Wallpapery na tablet. jsou vhodná pro phablet, tablet, smartphone, PC, monitor, ultrabook, displej, obrazovka počítače, počítač, mobilní telefon, mobil a pro operační systémy Slackware, Chrome OS, FreeBSD, SUSE Linux, Microsoft Windows Vista, Windows 10, Red Hat Linux, Windows 2000, Windows XP, OSX, Linux Ubuntu. Tapety na plochu PC jsou rozdělené kategorií: nature - příroda, velkoměsta a noční život, armáda, válka, zbraně, flóra, stromy, Rally, závody aut, tenisté a tenistky, 3D a digitalní abstraktní tapety, ptáci, free wallpapers, sportovní a závodní auta, oceán, moře, pláže, širokoúhlé Full HD widescreen, fraktály, fantasy, sportovní wallpapery, zvířata, motorky, vesmír, kosmos. Dostupná rozlišení jsou 1152x864, 1280x800, 2560x1920, 1800x1440, 1280x854, 1536x2048, 1600x1200, 1600x2560, 1600x900, 1366x1024, 640x480, 375x812, 360x720, 1280x960, 1920x1200, 2560x1600 atd.

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v naší vlasti? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, zahraniční značky, výstražné značky, informativní provozní značení, zákazové dopravní značení, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení apod.

Klíčová slova: tipy, Full HD pozadí na PC, Přehled přípon a koncovek souborů, H, kuriozity, Kliparty zadarmo ke stažení, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Vše o Vánocích, Stručný slovník pojmů a termínů, Dopravní značky, Prapory českých měst, Pozadí na PC, Silikonové formičky na vánoční cukroví, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Jak může ODS získat nové členy?: Proč může ODS jen velmi obtížně rozmnožovat počet svých členů? No, zkusili jste se už někdy rozmnožovat s modrým ptákem?

Blondýna jedoucí v Peugeotu bručí nad splasklou pneumatikou: "Neřádi mi dali u té pumpy zkažený vzduch."

Mohl bych si přidat ještě trochu té výborné houbové omáčky?

Další odkazy:

Vánoční obrázky ke stažení
Partnerské internetové stránky
Obrázek Santy Clause
Zajímavé internetové odkazy
Obrázky k jmeninám, veršovaná přáníčka k svátku
Zajímavé webové stránky
Obrázek Sexy žena
Tipy na užitečné weby
Betlém
Odkazy na užitečné webové stránky
Přání k svátku podle jmen

Děkujeme vám za vaši návštěvu.