Partnerské weby, všeobecné informace zdarma

Tato stránka obsahuje přehled užitečných linků na webové stránky, které doporučujeme k navštívení. Jedná se vesměs o naše partnerské stránky.

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Vybírejte z kategorií Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, online testy a kvízy atd.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Mj. na webu naleznete testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Náš tip, všeobecné informace zdarma

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Ilustrační obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrační obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako sport, nápoje, jídlo a nápoje, dopravní prostředky, přístroje, halloween, ženy a dívky, mapy, ovoce, zelenina, náboženství, symboly, květiny, rostliny, auta, Vánoce a Advent, zvířata, osobnosti a lidé, stavby, hudba, láska, ptáci, věda atd.

Seznam státních vlajek

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Seznam státních vlajek. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: evropské země a státy, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, země střední Asie, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země Afriky, země východní Asie, státy Střední Ameriky, Antarktidy apod.

Klíčová slova: tipy, Nejlepší hry pro dívky, cestování, webové stránky, Countries and flags, Full HD wallpapery ke stažení, Vše o Vánocích, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Křesťanské omalovánky k vytištění, Online zeměpisné testy zdarma, zdarma, internet, doporučujeme

Full HD wallpapery ke stažení - wallpapers na plochu počítače

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Full HD wallpapery ke stažení. můžete využít v phablet, monitor, tablet, displej, mobil, obrazovka počítače, mobilní telefon, PC, smartphone, ultrabook, notebook a pro operační systémy Windows 98, Apple iOS (iPhone), Android, Windows 7, Lubuntu, Windows 10, Microsoft Windows 8, SUSE Linux, Chrome OS, Windows Me, Java ME. Full HD wallpapers na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako sportovní wallpapery, armáda, válka, zbraně, oceán, moře, pláže, Rally, závody aut, květiny, fantasy, Formule 1, tenisté a tenistky, zvířata, motorky, hmyz a pavouci, flóra, stromy, sportovní a závodní auta, 3D a digitalní abstraktní tapety, vesmír, kosmos, širokoúhlé Full HD widescreen, free wallpapers, nature - příroda. Dostupná rozlišení jsou 1536x2560, 1920x1080, 768x1024, 3200x1200, 2048x1080, 1080x1920, 1440x960, 1920x1080 Full HD, 1920x1200, 2560x2048, 1366x1024, 375x667, 1600x2560, 1440x900, 1600x900, 1080x1800 atd.

Nejlepší hry pro dívky

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme nejlepší hry pro dívky . V této rozsáhlé kolekci naleznete Sportovní, Hry na vaření a smažení, Onlinovky pro dva hráče, parkování - parkovačky, Bojové online gamesy, Oddechové, Střílečky, Logické, Klasické, Strategie, Pro dívky, Velikonoční hry, Karetní, Stolní hry a deskovky, Závodní a podobně.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Informace, všeobecné informace zdarma

Moudra, motta, myšlenky, výroky, přísloví, rčení, hlášky

Slavné citáty, Moudra, motta, myšlenky, výroky, přísloví, rčení, hlášky, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o manželství, citáty o štěstí, citáty o lásce, citáty o životě, citáty o neštěstí, citáty o nenávisti, citáty o svobodě, citáty o bohu, citáty o člověku, citáty o ženách, hlášky o alkoholu, citáty o odvaze, citáty o zdraví, přísloví o naději, citáty o přátelství, citáty o zlu, citáty o penězích, citáty o smrti, moudra o dětech, citáty o rozumu od různých známých osobností.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Wallpapers na PC - nejlepší obrázky na plochu zdarma

Dále vám doporučujeme: Wallpapers na PC. můžete využít v displej, notebook, ultrabook, monitor, mobil, PC, phablet, tablet, obrazovka počítače, smartphone, mobilní telefon a pro operační systémy Windows 10, OSX, Windows 95, Linux Mint, Windows XP, Java ME, SUSE Linux, FreeBSD, Chrome OS, Windows Server 2012, Microsoft Windows Vista. Obrázky na plochu počítače z kategorií hry a herní wallpapery, Roztomilá zvířátka, motorky, motocykly, 3D a Abstraktní, letadla, auta, moře, oceány, pláže, voda a bubliny, dopravní prostředky, květiny, kytky, rostliny, příroda, krajina, noční města, adventní a vánoční tapety, jídlo a nápoje, Velikonoce - velikonoční tapety, psi a štěňátka, operační systémy, Windows, hudební tapety, vojenské Army tapety a zbraně. Dostupné velikosti jsou 1200x1920, 854x480, 2048x1536, 2560x2048, 393x786, 1280x768, 1280x1024, 1280x854, 2560x1440, 1366x1024, 1080x1800, 1152x864, 320x568, 1800x1440, 1440x960, 800x600 atd.

Keywords:B, multimédia, Online vánoční magazín, Seznam vlajek měst České republiky, Dubai city, školství, Online životopisy, biografie, PC pozadí pro Windows, Jennifer Lawrence, Webové online hry zdarma, Ilustrační obrázky, Seznam zkratek a akronymů

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií různé, literatura, nápoje, příroda, kultura, rostliny, nástroje, matematika, náboženství a křesťanství, technika, psychologie, fyzika, materiály, zločin a právo, nemoce, internet, filozofie, stavebnictví, bankovnictví, ekonomie a ekonomika, školství, chemie, zkratky, český jazyk atd.

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Vše o Vánocích - online vánoční webzine

Vánoce za dveřmi? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom navštivte Vše o Vánocích. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace, vánoční dárky, vánoční koledy, adventní všehochuť, vánoční filmy, vánoční stromeček, materiály ke stažení, vánoční zábava, vánoční přání, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Tapeta, Vídeň, Vánoční ubrusy, Vánoční pozadí, Vánoční svařák, Monitor, Vánoční dekorace, Omalovánky, K Tisku, Slámový adventní věnec, Vánoční punč, Adventní neděle, Štóla, Jmenovky, Papírový vánoční stromek, Windows, Anglicky, Tichá noc, Špalda, Koleda, Křesťanství, Sněhová vločka, Vánoční tapety, Pro děti, Francouzsky, Lindt, Santa, Vánoční svícen, Německy, Staroměstské náměstí, Anděl apod.

World wide web, internet, všeobecné informace zdarma

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Free game online hry

Všem hráčům doporučujeme free game online hry . Naleznete zde Barbie hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Deskovky, Puzzle a skládačky, Letecké simulátory, Oddechové hry, Auta a závodní, Hannah Montana, Vaření a smažení, Střílecí hry, Akční gamesky, Karetní hry - solitaire, Strategické onlinovky, Farmářské hry, Skákací a hopsací gamesky, online html5 hry, Adventury, Vzdělávací a výukové hry, Omalovánky, Sportovní gamesy, Arkády a plošinovky apod.

Hry pro kluky

Zapařte si hry pro kluky . V této rozsáhlé kolekci naleznete Skákačky a hopsačky, Hry pro dva hráče, Brutální krvavé hry, Postřehové hry, Logické hry, Sportovní hry, Adventury, Strategie, Závody aut, Akční hry, Střílečky, Relaxační hry, Bojové hry, Hry pro děti, Pro dívky, Karetní hry a tak dále.

Klíčová slova: zdroje informací, zábava, info, Obrázková přání k svátku podle jmen, Online hry zdarma, URL, zeměpis, New York city, Dopravní značení, V, pro dospělé, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Internet, síť, všeobecné informace zdarma

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Zahrajte si online hry zdarma bez registrace nebo instalace . Mj. na webu naleznete Postřehové hry, Bojové hry, Akční hry, Strategie, Brutální krvavé hry, Hry pro děti, Adventury, Karetní hry, Stolní a deskové hry, Animace, Logické hry, Relaxační hry, Hry pro dva hráče, Pro dívky, Skákačky a hopsačky, Sportovní hry a tak dále.

Nejhranější hry online

Milovníkům počítačových her doporučujeme nejhranější hry online. V této rozsáhlé kolekci naleznete Akční hry, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Závodní moto hry, Sportovní, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Postřehové a tak podobně.

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Klíčová slova: Kliparty pro Office, V, Online testy zdarma, Kalkata, Vlajky amerických států USA, Státní vlajky zemí, humor, Blahopřání nejen k narození miminka, pro děti, počítače, Wallpapers na PC

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Síť, všeobecné informace zdarma

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: filozofie, psychologie, umělci, panovníci, prezidenti, králové a círaři, profese a zaměstnání, zločin a právo, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, lékařství, rodinné vztahy, nadpřirozené osoby, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, poruchy, školství, vlastnosti, záliby, mytologie, historie, národnost, politika, sport, fikce a fantasy, věda, politici, žurnalisté a novináři atd.

Životopisy slavných osobností - biografie známých osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Tak vyzkoušejte Životopisy slavných osobností. Tématické články patří do kategorií herci a herečky, zpěváci a zpěvačky, umělci a umělkyně, světoví i domácí politici, významné osobnosti, režiséři a scénáristé, zločinci a vrazi, sportovci a sportovkyně, křesťané a svatí, spisovatelé a spisovatelky, vojáci, generálové, válečníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Imitátor, Životopis, Romantismus, Podnikatel, Zpěvačky, Američan, Protektorát, Charta 77, Hokejisté, Philadelphia Flyers, Filozof, Režisér, Upálen, Politik, Textař, Prezident, Maršál, Ital, Vražedkyně, Máj, Itálie, Dabérka, Slovenští prezidenti, Miliardář, Poslanec, Exilový prezident, Ekonom, Rétorika, Kancléř, Američané, HIV pozitivní, Hejtman, Herec, Archivář, Dramatik, Esejista apod.

Online životopisy, biografie - Životopisy slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom se podívejte Online životopisy, biografie. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako umělci a umělkyně, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, režiséři a scénáristé, světoví i domácí politici, křesťané a svatí, podnikatelé a obchodníci, sportovci a sportovkyně, zločinci a vrazi, spisovatelé a spisovatelky, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Rétorika, Sebevražda, Fotograf, Zavražděn, Prezident USA, Textař, Architekt, Teolog, Hejtmani, Prezidenti, Vražedkyně, Žijící, Olympiáda, Podnikatelé, Prezidenti ČR, Podnikatel, Dabérka, Olympijští vítězové, Pop, Romantismus, Spisovatel, Angličané, Druhá světová válka, Skladatel, Renesance, Pedagog, Ministři, Trest smrti, Charta 77, Československo, Filozof, KSČ, Obchodník, Rakušan, Američané, Císař apod.

Zvládli byste znovu autoškolu? Ověřte si svoji znalost vodorovných a svislých dopravních značek.

Vtípky, ftipy, anekdoty, fórky, frky, vtipné texty

Chcete se pobavit? Vtípky, ftipy, anekdoty, fórky, frky, vtipné texty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipné hádanky, kameňáky, frky o zvířatech, murphyho zákony, fóry nejen o českém hokeji, poslední věty před smrtí, černý humor, vtipné citáty, vtipy o blondýnách, anekdoty o politice, židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o metanolu, vtipné básničky, fóry o homosexuálech apod.

Klíčová slova: weby, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, zadarmo, F, Bayern München, Stručný encyklopedický slovník, hyperlinky, Přehled souborových přípon, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, zajímavosti, Charlize Theron, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Problém s překladem: Hele, jak se iránsky řekne "Mohamed je teplouš"?

„Podlehnout soupeři nebo lehnout pod soupeře, mně je to jedno,” prohlásila jedna z prvních gólmanek v NHL, „já stíhám oboje během jediného večera!”

Blondýna jedoucí v Peugeotu bručí nad splasklou pneumatikou: "Neřádi mi dali u té pumpy zkažený vzduch."

Další odkazy:

Obrázky a kliparty nejen na plochu PC
Linky na partnerské weby
Antistresové omalovánky
Zajímavé webové stránky
Sexy Salma Hayek
Zajímavé internetové odkazy
Nicole Kidman
Tipy na zajímavé weby
Sexy Winona Ryder
Odkazy na zajímavé weby
Přáníčka k sňatku, narozeninám a k Vánocůmu

Děkujeme vám za vaši návštěvu.