Tipy na zajímavé weby, cestování, zábava i hry

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Státní vlajky států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní vlajky států světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: Antarktidy, státy Střední Ameriky, země střední Asie, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, země Afriky, evropské země a státy, země východní Asie, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu apod.

Informace, cestování, zábava i hry

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Skvělé hry online zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste skvělé hry online zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Stolní a deskové hry, Hry pro děti, Karetní hry, Bojové hry, Brutální krvavé hry, Strategie, Hry pro dva hráče, Střílečky, Postřehové hry, Závody aut, Animace, Adventury, Relaxační hry, Logické hry, Sportovní hry, Skákačky a hopsačky a tak dále.

Klíčová slova: Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, F, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, doporučujeme, Osobní, nákladní a vysokorychlostní železniční doprava, pro dospělé, zdroje informací, Přehled zkratek a akronymů, Visačky a jmenovky na vánoční dárky zdarma ke stažení, č, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Dopravní značky

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: krajů České republiky, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa atd.

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Doporučené odkazy, cestování, zábava i hry

Americké federální vlajky

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Americké federální vlajky. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Missouri, Západní Virginie, Arkansas, Severní Dakota, Colorado, Aljaška, Connecticut, Massachusetts, Texas, Louisiana, Nebraska, New Hampshire, Idaho, Pensylvánie, Delaware, Montana, Iowa, Michigan, Vermont, Ohio, Illinois, Oregon, Virginie, Florida, Mississippi, Maryland atd.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Online životopisy, biografie - Životopisy osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom se podívejte Online životopisy, biografie. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: umělci a umělkyně, sportovci a sportovkyně, vojáci, generálové, válečníci, světoví i domácí politici, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé, významné osobnosti, zpěváci a zpěvačky, herci a herečky, novináři a žurnalisté atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Podnikatelé, KHL, Básník, Závodník, Rétorika, Country, Čech, Francie, Američané, Pedagog, Zpěvák, Brno, Máj, Faraon, Královna, Exilový prezident, Generalissimus, Hejtman, Maršál, Mim, Mluvčí, KSČ, Kancléř, Kladno, Česká královna, Poprava, Životopis, Pittsburgh Penguins, Nobelova cena, Dallas Stars, Herečka, Ministři, Hokejisté, ČSSD, Habsburkové, Malíř apod.

Keywords:Pozadí na PC ke stažení, linky, Stručný encyklopedický slovník, Skvělé hry online zdarma, Přáníčka k sňatku, narozeninám a k Vánocůmu, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, školství, Webové html5 hry zdarma, Santa, Stručný slovník pojmů a termínů, kuriozity, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Zahrajte si online hry zdarma bez registrace nebo instalace. Mj. na webu naleznete Akční hry, Bojové gamesy, Závodní moto hry, Karetní hry, Logické, Postřehové, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Sportovní a tak podobně.

Skvělé hry online zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste skvělé hry online zdarma . Mj. na webu naleznete Stolní hry a deskovky, Hry na vaření a smažení, parkování - parkovačky, Závodní, Bojové online gamesy, Střílečky, Velikonoční hry, Onlinovky pro dva hráče, Klasické, Oddechové, Pro dívky, Logické, Sportovní, Vánoční online hry, Strategie a podobně.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Internet, síť, cestování, zábava i hry

Seznam vlajek amerických států

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Seznam vlajek amerických států. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Alabama, New Jersey, Severní Dakota, Delaware, Georgie, Tennessee, Wisconsin, Louisiana, Maine, Jižní Karolína, Havaj, Oklahoma, Maryland, Nevada, Rhode Island, Wyoming, Nebraska, Ohio, Montana, Texas, Washington, Kentucky, Missouri, Florida, Utah, Idaho atd.

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Klíčová slova: Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, A, zábava, Skleněné vánoční ozdoby, Životopisy osobností, zeměpis, humor, Kubánská vlajka, Skvělé hry online zdarma, Přehled přípon a koncovek souborů, V, hyperlinky

Anekdoty, fórky, frky, vtípky, vtipné texty, černý humor

Chcete se uvolnit? Anekdoty, fórky, frky, vtípky, vtipné texty, černý humor. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O Chucku Norrisovi, Vtipy o cikánech, O ekonomech, Frky, vtipy, vtípky, O manželství, O ženách, O zvířátkách, Frky ze života, Vtípky o blondýnkách, O gayích a homosexuálech, Vtipy o policajtech, O Slovácích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Windows, Vtipy o Bohu, O Němcích, O škole, Frky o tchýních, Vtipy o Pepíčkovi, O Somálcích, Vtipy o doktorech apod.

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Přehled formátů souborů

Velký Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, jak spustit, v čem spustit, jak převést, jak konvertovat, jak importovat, čím zobrazit, jak otevřít, v čem upravit, kterak editovat, jak exportovat soubory těchto typů: dokumenty, systémové soubory, hudební audio soubory, video soubory, internet a web, obrazy disků, grafiku, zdrojové kódy programovacích jazyků, šablony dokumentů, písma, fonty, spustitelné soubory, koncovky souborů apod.

Náš tip, cestování, zábava i hry

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Naleznete zde zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, Matematické testy, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy atd.

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Klíčová slova: Ilustrace, obrázky, Přehled formátů souborů, internet, Hra stavění sněhuláka, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Kliparty zdarma, Seznam vlajek amerických států, Vánoční stromky, webovky, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, výukové pomůcky

Anekdoty, fórky, frky, vtípky, vtipné texty, černý humor

Chcete se uvolnit? Anekdoty, fórky, frky, vtípky, vtipné texty, černý humor. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O Chucku Norrisovi, Vtipy o cikánech, O ekonomech, Frky, vtipy, vtípky, O manželství, O ženách, O zvířátkách, Frky ze života, Vtípky o blondýnkách, O gayích a homosexuálech, Vtipy o policajtech, O Slovácích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Windows, Vtipy o Bohu, O Němcích, O škole, Frky o tchýních, Vtipy o Pepíčkovi, O Somálcích, Vtipy o doktorech apod.

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Přehled formátů souborů

Velký Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, jak spustit, v čem spustit, jak převést, jak konvertovat, jak importovat, čím zobrazit, jak otevřít, v čem upravit, kterak editovat, jak exportovat soubory těchto typů: dokumenty, systémové soubory, hudební audio soubory, video soubory, internet a web, obrazy disků, grafiku, zdrojové kódy programovacích jazyků, šablony dokumentů, písma, fonty, spustitelné soubory, koncovky souborů apod.

World wide web, internet, cestování, zábava i hry

Kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako ženy a dívky, jídlo a nápoje, sport, zelenina, halloween, hmyz, ptáci, stavby, auta, láska, ovoce, nástroje a přístroje, mapy, osobnosti a lidé, náboženství, rostliny, smajlíci a emotikony, symboly, nápoje, muži, květiny, věda, přístroje atd.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky používané v naší vlasti? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií příkazové dopravní značky, zákazové dopravní značení, informativní jiné dopravní značení, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky, zahraniční značky, informativní provozní značení, dopravní zařízení, značky upravující přednost apod.

Skvělé hry online zdarma

Doporučujeme skvělé hry online zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Logické, Strategie, Sportovní, Vánoční online hry, Klasické, Závodní, Stolní hry a deskovky, Hry na vaření a smažení, Onlinovky pro dva hráče, Oddechové, parkování - parkovačky, Karetní, Bojové online gamesy, Pro dívky, Velikonoční hry a podobně.

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Online adventní magazín - online adventní magazín

Blíží se doba adventní? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Tak se podívejte Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako materiály ke stažení, vánoční zábava, vánoční přání, vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, vánoční koledy, vánoční stromeček, vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční všehochuť atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Jídlo, Vosí hnízda, Anděl, Píseň, Špalda, Skleněné ozdoby, Jesličky, Obrazovka, Popelka, Plocha, Košíčky, Santa, Strom, Štědrý večer, Papírové ozdoby, Wallpaper, Samolepky, Jingle Bells, Perníčky, Ostrava, Kuba, Rostliny, Vykrajovátka, Alkoholový kalendář, bezlepkové cukroví, Jmenovky, Rumové řezy, Linux, Striezelmarkt, Smrk, Štědrý den apod.

Klíčová slova: odkazy, Skvělé hry online zdarma, Online adventní magazín, info, internetové stránky, Pornografie, erotika, sex, průmysl, internet, cestování, Nejhranější hry online, Online životopisy, biografie, pro děti, A, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Bezlepkové vánoční cukroví, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Zkažený vzduch?: Blondýna jedoucí v Peugeotu bručí nad splasklou pneumatikou: "Neřádi mi dali u té pumpy zkažený vzduch."

Tady je tlustý led, tady to přejdeme.

Indiáni přepadli dostavník a starý náčelník vykřikl: „Všechny ženy povraždit a muže znásilnit!” „Ale náčelníku,” ozve se jeden z Komančů. „Nepopletl jste to trochu?” Jeden z přepadených, v růžové košilce, praví medovým hláskem: „Božínku, co ty do toho kecáš? Jsi snad náčelník?!”

Další odkazy:

Ozdoba
Partnerské internetové stránky
Vánoční sobi k vybarvení
Naše tipy na zajímavé stránky
Smuteční kondolence
Doporučené internetové odkazy
Omalovánky vlajek
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Vánoční dárky
Odkazy na užitečné webové stránky
Omalovánky pro děti

Děkujeme vám za vaši návštěvu.