Zajímavé odkazy, informace a zábava

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Super free web games zdarma

Zkuste super free web games zdarma . Naleznete zde Hry s koňmi, Logické hry, Oddechové hry, Adventní, vánoční hry, Arkády a plošinovky, Oblíkačky, Skákací a hopsací gamesky, Deskovky, Vzdělávací a výukové hry, Karetní hry - solitaire, online html5 hry, Letecké simulátory, Akční gamesky, Vaření a smažení, Strategické onlinovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Omalovánky, Sportovní gamesy, Barbie hry, Farmářské hry, Hannah Montana apod.

Přehled přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak převést, v čem upravit, jak spustit, jak přehrát, v čem spustit, jak otevřít, jak konvertovat, kterak editovat, jak importovat, čím prohlížet, jak exportovat soubory z následujících kategorií: dokumenty, šablony dokumentů, komprimace dat, obrazy disků, grafiku, video soubory, konfigurační soubory, koncovky souborů, systémové soubory, hudební audio soubory, internet a web, písma, fonty apod.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Internet, síť, informace a zábava

Státní prapory všech států

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory všech států. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země Afriky, země jižní Asie, země střední Asie, země východní Asie, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, evropské země a státy, ostrůvky Oceánie apod.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Klíčová slova: zeměpis, zdroje informací, Nejlepší školní testy a kvízy, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Adventní zájezdy na vánoční trhy, F, volný čas, multimédia, Vánoční stromeček, linky, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Obrázky ke stažení, Kliparty zdarma

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky atd.

Náš tip, informace a zábava

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Adventní magazín - vše o Vánocích

Budou brzy Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom se podívejte Adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, vánoční dárky, vánoční dekorace, vánoční filmy, vánoční přání, vánoční všehochuť, vánoční zábava, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Koledy, Sám doma, Jedle, Vánoce, Jarmark, Vánoční stromeček, Košíčky, Sněhulák, Monitor, Milka, Osvětlení, Adventní kalendář, Pro děti, Film, Václavské náměstí, Kameňák, Koleda, Ostrava, Přání, Vánoční koledy, Jmelí, bezlepkové cukroví, Stromeček, Nový rok, Text, Adventní trhy, Drážďany, Vánoční tapety, Mrazík, Vánoční ozdoby, Linecká kolečka apod.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Keywords:zadarmo, č, webové stránky, počítače, Blahopřání k MDŽ, odkazy, Biografie slavných osobností, doporučujeme, Jak spořit a vytvářet úspory?, K, A, M

Vlajky měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Královéhradecký kraj, Kraj Vysočina, Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Pardubický kraj, Liberecký kraj, Středočeský kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj apod.

Kameňáky, anekdoty, černý humor, frky, vtipné texty, vtipy

Chcete se pobavit? Kameňáky, anekdoty, černý humor, frky, vtipné texty, vtipy. vám pozvednou náladu. Vtipy z kategorií černý humor, anekdoty o politice, kameňáky, poslední věty před smrtí, frky o zvířatech, vtipy o metanolu, murphyho zákony, vtipy o mužích, chlapech, vtipné citáty, fóry o homosexuálech, židovské anekdoty, vtipy o facebooku, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, vtipy o blondýnách apod.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste hry pro nejmenší děti online zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete parkování - parkovačky, Karetní, Onlinovky pro dva hráče, Bojové online gamesy, Střílečky, Logické, Závodní, Velikonoční hry, Klasické, Hry na vaření a smažení, Strategie, Pro dívky, Oddechové, Vánoční online hry, Stolní hry a deskovky a podobně.

Doporučené odkazy, informace a zábava

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Online hry pro děti zdarma

Zapařte si online hry pro děti zdarma. Vybírejte z kategorií Bojové gamesy, Logické, Sportovní, Závodní moto hry, Karetní hry, Relaxační onlinovky, Akční hry, Postřehové, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Klíčová slova: Prapory regionů a království, internetové stránky, humor, Cesmína a Vánoce, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Pozadí na PC ke stažení, Obrázky na PC zdarma ke stažení, Bahrain, Nejlepší online hry zdarma, Super online hry zdarma, Přehled zkratek a akronymů, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: účetnictví, zkratky, sport, příroda, český jazyk, jídlo, software, bankovnictví, kultura, lékařství a medicína, nápoje, náboženství a křesťanství, nástroje, chemie, technika, psychologie, literatura, internet, věda, politika, nemoce, počítače, materiály, latina atd.

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Síť, informace a zábava

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Vlajky amerických států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky amerických států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států New York, Kansas, Západní Virginie, New Jersey, Arizona, Nebraska, Jižní Karolína, Oklahoma, Ohio, Florida, Utah, Louisiana, Montana, Jižní Dakota, Michigan, Wisconsin, Missouri, Illinois, Idaho, Oregon, Severní Dakota, Arkansas, Kentucky, Iowa, Nové Mexiko, Colorado atd.

Moudra, rčení, moudrosti, výroky, hlášky, aforismy, přísloví

Slavné citáty, Moudra, rčení, moudrosti, výroky, hlášky, aforismy, přísloví, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o lži, přísloví o naději, citáty o bohu, citáty o ženách, hlášky o alkoholu, citáty o nenávisti, citáty o neštěstí, citáty o zlu, citáty o penězích, citáty o rozumu, citáty o bohatství, citáty o smrti, moudra o dětech, citáty o člověku, citáty o manželství, citáty o životě, citáty o smutku, citáty o víře, citáty o štěstí, citáty o lásce od různých známých osobností.

Aforismy, motta, úsloví, bonmoty, rčení, výroky, přísloví

Slavné citáty, Aforismy, motta, úsloví, bonmoty, rčení, výroky, přísloví, z kategorií citáty o penězích, přísloví o naději, citáty o životě, citáty o manželství, citáty o zlu, citáty o svobodě, citáty o rozumu, citáty o bohatství, citáty o kráse, citáty o nenávisti, citáty o přátelství, citáty o člověku, hlášky o alkoholu, citáty o odvaze, moudra o dětech, citáty o víře, citáty o lži, citáty o smrti, citáty o smutku, citáty o zdraví od různých známých osobností.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, fyzikální jednotky, vysokoškolské a akademické tituly, geocaching, úřady a ministerstva, měny, vojenské hodnosti, týmy NHL, hudební zkratky, státy usa, zkratky krajů České republiky, politické strany a hnutí, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích apod.

Klíčová slova: tipy, Online testy a kvízy zdarma, Přehled přípon a koncovek souborů, Vánoční ozdoby, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, F, zábava, Obrázek k vybarvení Mikuláš, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, zdarma, Databáze osobností Kdo je to?

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: účetnictví, zkratky, sport, příroda, český jazyk, jídlo, software, bankovnictví, kultura, lékařství a medicína, nápoje, náboženství a křesťanství, nástroje, chemie, technika, psychologie, literatura, internet, věda, politika, nemoce, počítače, materiály, latina atd.

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

World wide web, internet, informace a zábava

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Biografie slavných osobností - online biografie, životopisy osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Tak se podívejte Biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií světoví i domácí politici, zpěváci a zpěvačky, podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi, spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Lord, Mim, Rakušan, Producent, KSČ, Císař, Královna, Nežijící, Máj, Ministr, Atentát, NHL, Sci-fi, Manýrismus, Rétorika, Historik, Prezidenti ČR, Philadelphia Flyers, Slovák, Vražedkyně, Komunisté, Zpěvačka, Ministr zahraničí, Generalissimus, Podnikatel, Podnikatelé, Svatý, KHL, Rakousko-Uhersko, Hudebnice, Husité, Komik, Scénárista, Skladatel, Ekonom, Kancléř apod.

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Obrázky ke stažení - tapety do mobilu

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Obrázky ke stažení. můžete využít v displej, mobilní telefon, tablet, PC, počítač, obrazovka počítače, ultrabook, smartphone, mobil, phablet, notebook a pro operační systémy Linux Xubuntu, Linux Ubuntu, Java ME, Linux Mint, FreeBSD, Windows 98, Windows Server 2012, Mac, SUSE Linux, Windows 2000, Windows 10. Nejlepší tapety na plochu zdarma jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako motorky, motocykly, vojenské Army tapety a zbraně, Roztomilá zvířátka, noční města, jídlo a nápoje, auta, adventní a vánoční tapety, rostliny, wallpapery, vesmír, planety, galaxie, moře, oceány, pláže, operační systémy, Windows, dopravní prostředky, voda a bubliny, budovy a stavby, sportovní pozadí, příroda, krajina, zvířata, 3D a Abstraktní, letadla. Zvolit si můžete rozměry 1024x600, 640x480, 854x480, 360x640, 2560x1600, 1200x1920, HD 1280x720, 1600x900, 768x1024, 1440x960, 1280x768, 360x720, 800x1280, 1152x1920, 1280x1024, 1280x854 atd.

Klíčová slova: zajímavosti, Přehled státních vlajek států světa, Full HD pozadí ke stažení, Nej hry online, Vlajky amerických států USA, Visačka na dárky, Super free web games zdarma, Dopravní značení, pro děti, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, URL, Vlajky měst České republiky, Anonymní proxy server, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Dluh: Levi a Samuel kráčejí večer Centrálním Parkem. Najednou se před nimi objeví lupič, který na ne míří pistolí a žádá po nich všechny peníze, které mají u sebe. Levi vyndá z peněženky 100 dolarů a podává je Samuelovi: "Samueli, já skoro zapomněl, že jim dlužím 100 dolarů. Tady jsou."

Na hladině zmrzlé louže nechoval se obratně. Zkoušel, jak to klouže, zpřerážel si obratle.

Víte, jak se pozná homosexuál? Že má poklopec i na zadní straně kalhot!

Další odkazy:

Obrázek vánočního stromečku
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Počítačové a deskové strategické válečné hry
Doporučené internetové odkazy
Křesťanství a jejich vztah k Vánocům
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Omalovánky pro děti
Linky na partnerské weby
Netradiční dárek k Vánocům
Zajímavé webové stránky
Recepty na vánoční pokrmy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.