Dále doporučujeme

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, polských vojvodství, regionů Francie, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa atd.

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Internet, síť

Online geografické testy zdarma bez registrace

Vyzkoušejte online geografické testy zdarma bez registrace. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Pardubický kraj, Jihočeský kraj, Hlavní město Praha, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Liberecký kraj, Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Moravskoslezský kraj, Kraj Vysočina, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Karlovarský kraj apod.

Klíčová slova: Nejhranější online testy a kvízy, Wallpapers na plochu PC, volný čas, Pozadí na plochu PC, Tým NHL Vegas Golden Knights, Online adventní magazín, kuriozity, Dopravní značení, Sexy Kate Winslet, internet, Free game online hry, počítače, Online hry pro děti zdarma

Přehled formátů souborů

Rozsáhlý Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak převést, jak přehrát, jak exportovat, kterak editovat, v čem spustit, jak konvertovat, jak spustit, jak importovat, jak vytvořit, čím zobrazit, v čem upravit následující typy souborů: šablony dokumentů, video soubory, internet a web, dokumenty, spustitelné soubory, systémové soubory, písma, fonty, hudební audio soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, konfigurační soubory, obrazy disků, grafiku apod.

černý humor, kameňáky, frky, fórky, vtipné texty, vtipy

Zkuste vypnout! černý humor, kameňáky, frky, fórky, vtipné texty, vtipy. vám pozvednou náladu. Vtipy z kategorií O Slovácích, O ženách, Frky o tchýních, Frky ze života, O škole, Vtipy o cikánech, O Somálcích, O gayích a homosexuálech, O Němcích, O mužích, O ekonomech, Vtipy o doktorech, O zvířátkách, Vtipy o Bohu, Vtipné hádanky, O manželství, O důchodcích, Vtipy o policajtech, O Windows, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty apod.

Obrázky na PC zdarma ke stažení - pozadí na PC zdarma ke stažení

Dále vám doporučujeme: Obrázky na PC zdarma ke stažení. vhodné pro notebook, ultrabook, monitor, počítač, PC, phablet, tablet, mobil, displej, mobilní telefon, obrazovka počítače a pro operační systémy Windows 2000, Windows 95, FreeBSD, Windows XP, Windows Me, Java ME, Windows 10 Mobile, Windows 10, Linux Ubuntu, Linux Xubuntu, Lubuntu. Full HD pozadí ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: voda a bubliny, dopravní prostředky, jídlo a nápoje, hry a herní wallpapery, wallpapery, rostliny, moře, oceány, pláže, Velikonoce - velikonoční tapety, příroda, krajina, operační systémy, Windows, hudební tapety, zvířata, letadla, 3D a Abstraktní, květiny, kytky, adventní a vánoční tapety, noční města, budovy a stavby, sportovní pozadí, vesmír, planety, galaxie. Vyberte si rozměr z 2560x1600, 375x667, 1536x864, 375x812, 393x786, 1920x1280, 2048x1536, 1536x2048, 412x846, 854x480, 1680x1050, 1280x960, 1152x768, 1280x854, 1080x1800, širokoúhlé 1366x768 atd.

Informace

úsloví, přísloví, hlášky, motta, moudrosti, rčení, aforismy

Slavné citáty, úsloví, přísloví, hlášky, motta, moudrosti, rčení, aforismy, . Naleznete zde citáty o ženách, citáty o přátelství, citáty o lži, citáty o bohu, citáty o nenávisti, moudra o dětech, citáty o penězích, citáty o životě, citáty o lásce, citáty o svobodě, citáty o štěstí, citáty o neštěstí, přísloví o naději, citáty o člověku, citáty o manželství, citáty o kráse, citáty o zdraví, citáty o smutku, citáty o víře, citáty o rozumu od různých známých osobností.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Webové online hry zdarma

Zapařte si webové online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Strategie, Hry pro děti, Skákačky a hopsačky, Hry pro dva hráče, Pro dívky, Animace, Postřehové hry, Závody aut, Adventury, Sportovní hry, Akční hry, Střílečky, Karetní hry, Relaxační hry, Logické hry, Stolní a deskové hry a tak dále.

Keywords:cestování, Stručný encyklopedický slovník, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, zadarmo, Obrázek Fitness, Online geografické testy zdarma bez registrace, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Kliparty pro dokumenty, Obrázek Korzet, zdroje informací, M, Nejhranější hry online

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy atd.

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Doporučené odkazy

Biografie známých osobností - online biografie, životopisy osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom se podívejte Biografie známých osobností. Tématické články patří do kategorií podnikatelé a obchodníci, významné osobnosti, zločinci a vrazi, herci a herečky, umělci a umělkyně, sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté, zpěváci a zpěvačky, křesťané a svatí, světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Habsburkové, Historik, Závodník, Kněz, Rétorika, Normalizace, Češi, Angličané, Ministr zahraničí, Miliardář, Generalissimus, Miliardáři, Starověký Egypt, Podnikatel, Architekt, Francouz, Esejista, Gymnasté, Stoletá válka, Teolog, Dallas Stars, Textařka, Lord, Slovák, Scénárista, Právník, Manýrismus, Překladatel, HIV pozitivní, Američané, Obchodník, Rakušan, Komunista, Zavražděn, Válka, Nobelova cena apod.

Free game online hry

Zahrajte si free game online hry . Naleznete zde Logické hry, Adventury, Postřehové hry, Pro dívky, Relaxační hry, Střílečky, Stolní a deskové hry, Hry pro dva hráče, Bojové hry, Hry pro děti, Skákačky a hopsačky, Závody aut, Strategie, Animace, Sportovní hry, Akční hry a tak dále.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií hudební zkratky, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, vojenské hodnosti, internetové domény 1. řádu, fyzikální jednotky, obecné zkratky, mezinárodní organizace, státy usa, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, politické strany a hnutí, firmy a společnosti, okresy České republiky, geocaching, země EU, týmy NHL apod.

Klíčová slova: Free game online hry, Biografie známých osobností, Online biografie, životopisy osobností, Biografie, životopis Keira Knightley, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Dopravní značení, Paris Hilton fotky, hyperlinky, výukové pomůcky, Státní prapory zemí světa, A

Anekdoty, frky, vtipné texty, černý humor, fórky, ftipy

Zkuste vypnout! Anekdoty, frky, vtipné texty, černý humor, fórky, ftipy. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií poslední věty před smrtí, kameňáky, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, murphyho zákony, vtipy o facebooku, vtipné citáty, vtipy o mužích, chlapech, anekdoty o politice, černý humor, židovské anekdoty, frky o zvířatech, fóry o homosexuálech, vtipy o metanolu, vtipné básničky apod.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Nejhranější hry online

Zahrajte si nejhranější hry online . V této rozsáhlé kolekci naleznete parkování - parkovačky, Oddechové, Vánoční online hry, Sportovní, Bojové online gamesy, Pro dívky, Velikonoční hry, Logické, Karetní, Závodní, Onlinovky pro dva hráče, Střílečky, Klasické, Stolní hry a deskovky, Strategie a podobně.

World wide web, internet

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Frky, ftipy, vtipné texty, vtipy, fóry, černý humor

Chcete si zlepšit náladu? Frky, ftipy, vtipné texty, vtipy, fóry, černý humor. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipné hádanky, kameňáky, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o facebooku, vtipy o blondýnách, vtipy o metanolu, frky o zvířatech, poslední věty před smrtí, vtipné citáty, anekdoty o politice, vtipné básničky, fóry nejen o českém hokeji, židovské anekdoty, murphyho zákony, černý humor apod.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Klíčová slova: Americké federální vlajky, Nejlepší hry pro dívky, odkazy, Gioco d’azzardo, humor, Nejlepší školní testy a kvízy, Stručný slovník pojmů a termínů, Georgia, Obrázky na PC zdarma ke stažení, pro děti, multimédia

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v naší vlasti? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: značky upravující přednost, zahraniční značky, informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, výstražné značky, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, zákazové dopravní značení apod.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Náš tip

Klíčová slova: Pozadí na PC ke stažení, internetové stránky, Databáze osobností Kdo je to?, F, webovky, Obrázky k svátku a k jmeninám, Free game online hry, F, Vlajky států a zemí světa, ú, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Přehled formátů souborů, Sexy Rihanna, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Chuck Norris a kobra: Chucka Norrise jednou kousla kobra. Po osmi hodinách krutých bolestí chcípla.

Syn se vrací domů a volá ode dveří na otce: - Tati, už jsem doma! Otec sedí za počítačem a prohlíží si facebook, ani nezdvihne hlavu od monitoru a odpovídá: - Fajn. A kde si vlastně byl? - Na vojně.

Oznamuje lékař homosexuálovi: „Máte kapavku. Kde jste k ní přišel?” „Nevím. Byl jsem sice v sauně, ale vzadu oči nemám!”

Další odkazy:

Katherine Heigl celebrity
Real Madryt CF
Tipy na užitečné weby
Celebrita Kirsten Dunst
Obrázek Jesliček na plochu monitoru
Zajímavé webové stránky
Obrázky na plochu Velikonoce
Linky na partnerské weby
Omalovánky v USA a jejich použití
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Peru
FC Bayern Munich
Odkazy na užitečné webové stránky
Chelsea Football Club England
Profesionální klub ledního hokeje Tampa Bay Lightning

Děkujeme vám za vaši návštěvu.