Partnerské weby, zábava, hry, vzdělávání

Tato webová stránka přináší seznam zajímavých odkazů na jiné internetové stránky, které určitě musíte navštívit.

Onlinovky zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme onlinovky zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Závodní moto hry, Bojové gamesy, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Logické, Akční hry, Sportovní, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Internet, síť, zábava, hry, vzdělávání

Státy a jejich prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státy a jejich prapory. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země Afriky, státy jižní Ameriky, evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, Antarktidy, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, země jižní Asie, země východní Asie apod.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako internetové domény 1. řádu, týmy NHL, firmy a společnosti, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, geocaching, státy usa, hudební zkratky, vojenské hodnosti, obecné zkratky, úřady a ministerstva, země EU, měny, zkratky krajů České republiky, okresy České republiky apod.

Frky, vtipné texty, kameňáky, černý humor, vtipy, fórky

Zkuste vypnout! Frky, vtipné texty, kameňáky, černý humor, vtipy, fórky. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií vtipné hádanky, vtipné citáty, anekdoty o politice, fóry nejen o českém hokeji, frky o zvířatech, murphyho zákony, černý humor, vtipy o facebooku, poslední věty před smrtí, kameňáky, židovské anekdoty, vtipy o metanolu, fóry o homosexuálech, vtipy o blondýnách, vtipné básničky apod.

Klíčová slova: multimédia, školství, zajímavosti, Seznam zkratek a akronymů, Význam Velikonoc, Přehled zkratek a akronymů, Obrázky, kliparty, Superhry a hry online zdarma, Omalovánky k vytisknutí, Obrázky, kliparty, Online testy a kvízy zdarma, humor, F

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Informace, zábava, hry, vzdělávání

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Seznam vlajek amerických států

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Seznam vlajek amerických států. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Alabama, Maine, Colorado, Idaho, Indiana, Louisiana, Texas, Arkansas, Wyoming, New Jersey, Západní Virginie, Rhode Island, Missouri, Illinois, New York, New Hampshire, Severní Karolína, Vermont, Utah, Massachusetts, Kansas, Michigan, Jižní Dakota, Delaware, Nebraska, Tennessee atd.

Superhry a hry online zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste superhry a hry online zdarma . Naleznete zde Strategie, Logické hry, Karetní hry, Relaxační hry, Skákačky a hopsačky, Postřehové hry, Sportovní hry, Hry pro dva hráče, Bojové hry, Závody aut, Hry pro děti, Adventury, Stolní a deskové hry, Pro dívky, Brutální krvavé hry, Akční hry a tak dále.

Keywords:Prapory regionů a království, Státy a jejich prapory, zábava, Dopravní značení, Emirát Dubai, Online adventní magazín, Seznam přípon a koncovek souborů, PC tapety pro Windows, Póquer online, Wallpapers na PC ke stažení, pro dospělé, Přehled přípon a koncovek souborů

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Online životopisy, biografie - Životopisy slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Tak se podívejte Online životopisy, biografie. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: světoví i domácí politici, umělci a umělkyně, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, sportovci a sportovkyně, spisovatelé a spisovatelky, významné osobnosti, křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci, zpěváci a zpěvačky, herci a herečky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Pedagog, Spisovatel, Miliardář, Slovák, Mluvčí, Politik, Gymnasté, Čech, Komunisté, Zpěvák, Nežijící, Prezidenti, KSČ, Charta 77, Filozof, Druhá světová válka, Upálen, Kancléř, Skladatel, Podnikatel, Trest smrti, KHL, Císař, Olympijští vítězové, Renesance, Ital, Sochař, Vražedkyně, Zpěvačky, Sebevražda, New York Rangers, Rakušan, Američan, Kladno, Generalissimus, Pop apod.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Náš tip, zábava, hry, vzdělávání

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Klíčová slova: č, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Obrázky na PC ke stažení, Srandovní textová blahopřání k Velikonocům, Seznam vlajek amerických států, Tapety na plochu PC, M, Ashanti, Onlinovky zdarma, doporučujeme, weby, internetové stránky

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Naleznete zde Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, Matematické testy, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

World wide web, internet, zábava, hry, vzdělávání

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Tapety na plochu PC - full HD pozadí na PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Tapety na plochu PC. jsou vhodná pro notebook, PC, smartphone, počítač, phablet, tablet, obrazovka počítače, mobil, monitor, displej, ultrabook a pro operační systémy Linux Mint, Windows Me, Windows XP, Chrome OS, Linux Xubuntu, Linux Ubuntu, Slackware, Windows 10 Mobile, Windows 7, Linux Fedora, FreeBSD. Obrázky ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako fraktály, hmyz a pavouci, oceán, moře, pláže, flóra, stromy, květiny, motorky, sportovní wallpapery, velkoměsta a noční život, free wallpapers, armáda, válka, zbraně, ptáci, tenisté a tenistky, zvířata, vesmír, kosmos, Formule 1, nature - příroda, 3D a digitalní abstraktní tapety, širokoúhlé Full HD widescreen. Zvolit si můžete z velikostí HD 1280x720, 1600x900, širokoúhlé 1366x768, 1920x1280, 1280x960, 1152x768, 1152x1920, 750x1334, 1024x768, 320x568, 2560x1600, 1600x900, 1536x2048, 393x786, 1536x2560, 2560x1920 atd.

PC tapety pro Windows - wallpapery na PC ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste PC tapety pro Windows. jsou vhodná pro notebook, ultrabook, mobil, počítač, displej, mobilní telefon, phablet, PC, tablet, smartphone, obrazovka počítače a pro operační systémy Windows 10 Mobile, FreeBSD, Linux Xubuntu, Linux Mint, Lubuntu, Windows NT, Java ME, Windows 10, Linux Fedora, Windows 98, Microsoft Windows 8. Obrázky na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako sportovní a závodní auta, motorky, sportovní wallpapery, fantasy, nature - příroda, velkoměsta a noční život, širokoúhlé Full HD widescreen, 3D a digitalní abstraktní tapety, hmyz a pavouci, zvířata, ptáci, květiny, Formule 1, free wallpapers, vesmír, kosmos, oceán, moře, pláže, fraktály, tenisté a tenistky. Zvolte si z rozměrů 1600x900, 1280x960, 2048x1080, 2560x1440, 750x1334, 640x480, 1680x1050, 2560x2048, 360x760, 360x720, 4800x1200, 768x1024, 1024x600, 1920x1280, 1152x768, 3200x1800 atd.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Klíčová slova: zeměpis, odkaz, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Obrázky a vtipné veršované texty ke svátku zdarma ke stažení, kuriozity, linky, Webové online testy zdarma, Co je to mazanec?, Super online hry zdarma, odkazy, zadarmo

Hlášky, bonmoty, přísloví, úsloví, myšlenky, motta, moudrosti

Citáty slavných, Hlášky, bonmoty, přísloví, úsloví, myšlenky, motta, moudrosti, rozdělené kategorií: citáty o svobodě, hlášky o alkoholu, citáty o smutku, citáty o manželství, citáty o přátelství, citáty o člověku, citáty o zdraví, přísloví o naději, citáty o štěstí, moudra o dětech, citáty o životě, citáty o penězích, citáty o odvaze, citáty o neštěstí, citáty o kráse, citáty o bohatství, citáty o nenávisti, citáty o smrti, citáty o lásce, citáty o bohu od různých známých osobností.

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií úřady a ministerstva, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, geocaching, hudební zkratky, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, týmy NHL, měny, zkratky krajů České republiky, firmy a společnosti, obecné zkratky, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, vysokoškolské a akademické tituly apod.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako zákazové dopravní značení, příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, dopravní zařízení, informativní provozní značení, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky apod.

Anekdoty, fórky, fóry, vtípky, kameňáky, ftipy

Chcete se pobavit? Anekdoty, fórky, fóry, vtípky, kameňáky, ftipy. vás dostanou. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako kameňáky, poslední věty před smrtí, vtipné básničky, frky o zvířatech, vtipy o blondýnách, anekdoty o politice, vtipné hádanky, vtipy o facebooku, fóry o homosexuálech, vtipy o mužích, chlapech, židovské anekdoty, fóry nejen o českém hokeji, černý humor, murphyho zákony, vtipy o metanolu apod.

Doporučené odkazy, zábava, hry, vzdělávání

Klíčová slova: A, počítače, volný čas, tipy, internet, Jak spořit a vytvářet úspory?, Online geografické testy zdarma bez registrace, webové stránky, Prapory českých měst, Státní prapory všech států, cestování, Online adventní magazín, Celebrita Natalia Oreiro, 4

Několik fórů na závěr. Vtip Blbá vláda: Stojí dítě před úřadem vlády a volá: "Máme ale blbou vládu, zdražili nám čokoládu!" Z okna vykoukne poslanec a zvolá: "Ty jsi ale blbé děcko, zdražili jsme přeci všecko!""

Stojí dítě před úřadem vlády a volá: "Máme ale blbou vládu, zdražili nám čokoládu!" Z okna vykoukne poslanec a zvolá: "Ty jsi ale blbé děcko, zdražili jsme přeci všecko!""

Stojí dítě před úřadem vlády a volá: "Máme ale blbou vládu, zdražili nám čokoládu!" Z okna vykoukne poslanec a zvolá: "Ty jsi ale blbé děcko, zdražili jsme přeci všecko!""

Další odkazy:

Obrázky malovaných vajíček
Zdarma ke stažení
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Profesionální klub ledního hokeje Tampa Bay Lightning
Tým NHL Edmonton Oilers
Odkazy na partnerské weby
Textová blahopřání k Velikonocům
Doporučené internetové odkazy
Obrázky k svátku, obrázková přání
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Obrázek modrozelené vajíčko
Přání, mms, obrázky, básničky, texty k jmeninám
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Emma Watson
Desktop computer wallpapers

Děkujeme vám za vaši návštěvu.