Tipy na zajímavé weby, informace, kultura, vzdělání a zábava

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Online hry pro děti zdarma

Všem hráčům doporučujeme online hry pro děti zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Závody aut, Brutální krvavé hry, Sportovní hry, Adventury, Karetní hry, Strategie, Hry pro dva hráče, Logické hry, Pro dívky, Bojové hry, Stolní a deskové hry, Animace, Skákačky a hopsačky, Střílečky, Postřehové hry, Relaxační hry a tak dále.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Doporučené odkazy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v naší vlasti? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, zákazové dopravní značení, vodorovné značení, výstražné značky, zahraniční značky, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky apod.

Klíčová slova: odkaz, internetové stránky, počítače, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Poker online, Přehled souborových přípon, humor, Databáze osobností Kdo je to?, Velikonoční pozadí na plochu s motivem kočiček, cestování, zadarmo, zábava, weby

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Naleznete zde cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Náš tip, informace, kultura, vzdělání a zábava

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: profese a zaměstnání, státní správa, věda, fikce a fantasy, osobnosti, žurnalisté a novináři, přezdívky, politika, nadpřirozené osoby, národnost, Spisovatelé a básníci, školství a vzdělávání, panovníci, prezidenti, králové a círaři, psychologie, podnikání a podnikatelé, mytologie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, zločin a právo, lékařství, křesťanství, vlastnosti, politici, filozofie, umělci a umění atd.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa atd.

Keywords:Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, doporučujeme, Online biografie, životopisy osobností, F, Nicole Kidman, Online adventní magazín, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, Webové online testy zdarma, Turkey, Stručný encyklopedický slovník, pro dospělé, internet

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Hry pro kluky

Všem hráčům doporučujeme hry pro kluky . Mj. na webu naleznete Vzdělávací a výukové hry, Oblíkačky, Deskovky, Arkády a plošinovky, Auta a závodní, Logické hry, Oddechové hry, Sportovní gamesy, Karetní hry - solitaire, Hannah Montana, Hry s koňmi, Omalovánky, Puzzle a skládačky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Farmářské hry, Adventury, online html5 hry, Adventní, vánoční hry, Strategické onlinovky, Střílecí hry, Barbie hry apod.

World wide web, internet, informace, kultura, vzdělání a zábava

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

PC tapety pro Windows - wallpapers na plochu PC

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste PC tapety pro Windows. jsou vhodná pro notebook, smartphone, počítač, ultrabook, displej, phablet, mobilní telefon, monitor, obrazovka počítače, PC, tablet a pro operační systémy Lubuntu, Microsoft Windows Vista, Linux Mint, Chrome OS, FreeBSD, Windows Server 2012, macOS, BlackBerry OS, Linux Fedora, Apple iOS (iPhone), Windows NT. Full HD pozadí ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako sportovní pozadí, příroda, krajina, vojenské Army tapety a zbraně, budovy a stavby, zvířata, dopravní prostředky, operační systémy, Windows, wallpapery, motorky, motocykly, hry a herní wallpapery, voda a bubliny, 3D a Abstraktní, moře, oceány, pláže, psi a štěňátka, auta, adventní a vánoční tapety, vesmír, planety, galaxie, jídlo a nápoje, hudební tapety, květiny, kytky. Zvolit si můžete rozměry 1800x1440, 1200x1920, 1600x900, 1440x960, Full HD 1080x1920, 1536x2560, 2160x3840, 1440x900, širokoúhlé 1366x768, 393x786, 360x640, 1440x2560, 1280x1024, 1536x2048, 1024x768, 1366x1024 atd.

Klíčová slova: Městské a obecní prapory obcí ČR, PC tapety pro Windows, zeměpis, Velikonoce jsou tady!, A, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Webové online testy zdarma, Velikonoční sms přáníčko Krásné Velikonoce, Vlajky zemí světa, hyperlinky, volný čas, Stručný slovník pojmů a termínů

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Naleznete zde Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy atd.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Onlinovky zdarma

Všem hráčům doporučujeme onlinovky zdarma Vybírejte z kategorií Klasické, Karetní, Velikonoční hry, Pro dívky, Stolní hry a deskovky, Střílečky, Strategie, Oddechové, Hry na vaření a smažení, Závodní, Onlinovky pro dva hráče, Bojové online gamesy, parkování - parkovačky, Sportovní, Vánoční online hry a podobně.

Online adventní magazín - online vánoční webzine

Vánoce za dveřmi? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Tak vyzkoušejte Online adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, materiály ke stažení, adventní všehochuť, vánoční dárky, vánoční filmy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, vánoční všehochuť, vánoční dekorace atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Píseň, Alkoholový kalendář, Santa Claus, Omalovánky, Ježíš Kristus, Kuba, Skleněné ozdoby, Francouzsky, Vánoční koule, Osvětlení do oken, Jedle, Lindt, K Vytisknutí, Silvestr, Bůh, Ježíšek, Slámový adventní věnec, Vídeňský punč, Tisk, Kavkazská jedle, Adventní věnec, Vánoční svařák, Korálky, Tichá noc, Umělý vánoční stromek, Vánoční tapety, Rumové řezy, Jingle Bells, Atmosféra, Wallpaper, Vánoční prostírání apod.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Klíčová slova: URL, Super free web games zdarma, Dopravní značení, Hody, hody, doprovody, šťastné Velikonoce!, Nejlepší školní testy a kvízy, Dopravní značky, Obrázky a kliparty zdarma, Ekonomika Ruské federace, V, kuriozity, Seznam zkratek a akronymů

Federace USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Federace USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Montana, Georgie, Kentucky, Louisiana, Havaj, Illinois, Wisconsin, Wyoming, Florida, Michigan, Connecticut, Rhode Island, Massachusetts, Colorado, Maine, Severní Dakota, Oklahoma, Utah, New Jersey, Kalifornie, Jižní Dakota, Kansas, Ohio, Oregon, Iowa, Arizona atd.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte kterak editovat, v čem upravit, jak importovat, jak exportovat, v čem spustit, čím zobrazit, jak převést, jak spustit, jak konvertovat, čím prohlížet, jak otevřít soubory těchto typů: internet a web, dokumenty, grafiku, koncovky souborů, komprimace dat, obrazy disků, zdrojové kódy programovacích jazyků, konfigurační soubory, hudební audio soubory, systémové soubory, šablony dokumentů, video soubory apod.

Internet, síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Klíčová slova: odkazy, Super online hry zdarma, Hry pro kluky, tipy, Přehled souborových přípon, Tým NHL Buffalo Sabres, zajímavosti, Nejhranější hry online, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Kliparty pro Office, Přehled státních vlajek států světa, F, Obrázky, omalovánky, 4

Několik fórů na závěr. Vtip Dobrá nálada: Dobrá nálada nevyřeší všechny tvoje problémy, ale nasere tolik lidí, že stojí za to si jí udržet.

Víte, která blondýna je nejchytřejší? Zlatý retrívr.

Lidé, kteří pracují s počítači, se nechovají tak, jak počítač vyžaduje, aby se chovali.

Další odkazy:

Obrázky ke stažení na plochu
HTML5 Videojuego de navegador
Odkazy nejen na naše partnerské weby
World flags
Obrázky ke stažení
Tipy na Partnerské weby
Velikonoční vajíčko k vybarvení
Doporučené internetové odkazy
Dubai
Linky na partnerské weby
Ashanti
Liverpool Football Club angielski klub piłkarski
Naše tipy na zajímavé stránky
Přáníčka k svátku, texty k jmeninám
Barevná malovaná vejce

Děkujeme vám za vaši návštěvu.