Zajímavé odkazy, cestování, hry a informace

Na tomto místě uvádíme odkazy na doporučené internetové stránky.

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Online vánoční webzine - vánoční magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Tak vyzkoušejte Online vánoční webzine. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční koledy, vánoční dárky, materiály ke stažení, vánoční filmy, adventní všehochuť, vánoční všehochuť, vánoční přání, vánoční stromeček, vánoční zábava, recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Pozadí, Text, Štědrý den, Vosí hnízda, Láska nebeská, Sněhulák, Pokrmy, Vánoční filmy, Lego, Píseň, Atmosféra, Vánoční prostírání, Santa, Jmelí, Omalovánky, Svíčky, Neviňátko, Tisk, Kameňák, Jingle Bells, Borovice, Vánoční punč, Adventní svícen, Tablet, Skleněné ozdoby, Václavské náměstí, Jmenovka, Květiny, Plzeň, Vídeň, Tichá noc apod.

Super online kvízy

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme super online kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Informace, cestování, hry a informace

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak přehrát, jak importovat, v čem upravit, čím prohlížet, v čem spustit, jak konvertovat, jak převést, jak vytvořit, jak exportovat, čím zobrazit, kterak editovat následující typy souborů: video soubory, spustitelné soubory, obrazy disků, konfigurační soubory, systémové soubory, internet a web, hudební audio soubory, grafiku, koncovky souborů, komprimace dat, šablony dokumentů, dokumenty apod.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií vodorovné značení, dopravní zařízení, zákazové dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, výstražné značky, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky apod.

Klíčová slova: Dopravní značení, Databáze osobností Kdo je to?, internetové stránky, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Obrázek Laborantka, Hry pro kluky, Super online kvízy, A, Přáníčka k narozeninám, ke svátku nebo ke sňatku, Online hry zdarma, Vlajky států USA, Nejlepší online hry zdarma, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Naleznete zde výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Síť, cestování, hry a informace

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Zahrajte si nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. Vybírejte z kategorií hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek atd.

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Keywords:tipy, Full HD pozadí na PC, odkazy, weby, Livre de coloriage, Dopravní značky, zdroje informací, Kliparty zdarma, Celebrity Heidy Klum, Nejhranější hry online, č, Nejlepší hry pro dívky

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

černý humor, vtipné texty, vtípky, ftipy, kameňáky, vtipy

Chcete se uvolnit? černý humor, vtipné texty, vtípky, ftipy, kameňáky, vtipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O mužích, O zvířátkách, Frky ze života, O škole, Vtipy o policajtech, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Bohu, Vtipy o cikánech, O Chucku Norrisovi, O Slovácích, O Němcích, Vtipy o Pepíčkovi, Frky o tchýních, O Windows, Vtipy o doktorech, Frky, vtipy, vtípky, O ekonomech, O manželství, Vtipné hádanky, O ženách, O důchodcích apod.

Hry pro kluky

Příznivcům PC her doporučujeme hry pro kluky Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Klasické, Bojové online gamesy, Velikonoční hry, Vánoční online hry, Hry na vaření a smažení, Sportovní, Logické, Pro dívky, Karetní, Onlinovky pro dva hráče, Závodní, Stolní hry a deskovky, Strategie, parkování - parkovačky, Oddechové a podobně.

Náš tip, cestování, hry a informace

Vlajky amerických států USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky amerických států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Alabama, Idaho, Pensylvánie, Kansas, Connecticut, Montana, Havaj, Západní Virginie, Jižní Karolína, Vermont, Kentucky, New York, Texas, Minnesota, Illinois, Oregon, Jižní Dakota, Massachusetts, Wyoming, Wisconsin, Oklahoma, Georgie, Louisiana, New Hampshire, New Jersey, Tennessee atd.

Kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako smajlíci a emotikony, ovoce, halloween, stavby, osobnosti a lidé, mapy, květiny, jídlo a nápoje, dopravní prostředky, zelenina, láska, nápoje, auta, rostliny, ptáci, ženy a dívky, přístroje, Velikonoce, velikonoční kliparty, hudba, symboly, nástroje a přístroje, zvířata, Vánoce a Advent atd.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: sport, nemoce, fyzika, cestování, bankovnictví, zkratky, chemie, matematika, nápoje, věda, stavebnictví, příroda, psychologie, software, lékařství a medicína, literatura, český jazyk, ekonomie a ekonomika, jídlo, počítače, účetnictví, různé, internet, rostliny atd.

Klíčová slova: zajímavosti, Kliparty zdarma, Vlajky amerických států USA, Indonesia, URL, Full HD tapety na PC, cestování, Textová přáníčka a obrázky k svátku, Seznam zkratek a akronymů, zdarma, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, kuriozity

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Online adventní magazín - adventní magazín

Budou brzy Vánoce? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Potom se podívejte Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční filmy, vánoční dekorace, vánoční dárky, vánoční zábava, materiály ke stažení, vánoční stromeček, vánoční koledy, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, vánoční přání atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Plocha, Smrk, Slámový adventní věnec, Schleich, Adventní věnec, K Vytisknutí, Keramický adventní věnec, Brambořík, Text, Koledy, Německy, Košíčky, Rumové řezy, Vinná klobása, Přání, Samolepky, Vánoční svíčky, Wallpaper, Jmenovka, Tablet, Striezelmarkt, Keramika, Umělý vánoční stromek, Vánoční punč, Křesťanství, Hostina, Adventní svícen, Ježíš Kristus, Drážďany, Jídlo, Vánoce apod.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Doporučené odkazy, cestování, hry a informace

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj, Plzeňský kraj, Královéhradecký kraj, Moravskoslezský kraj, Liberecký kraj, Zlínský kraj, Pardubický kraj, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj apod.

Přísloví, úsloví, motta, rčení, hlášky, bonmoty, myšlenky

Citáty slavných, Přísloví, úsloví, motta, rčení, hlášky, bonmoty, myšlenky, . Naleznete zde citáty o lži, citáty o životě, moudra o dětech, citáty o víře, citáty o smutku, citáty o odvaze, citáty o kráse, citáty o smrti, citáty o ženách, citáty o dobru, citáty o bohu, citáty o člověku, citáty o zdraví, citáty o lásce, citáty o svobodě, přísloví o naději, citáty o nenávisti, citáty o neštěstí, citáty o přátelství, citáty o penězích od různých známých osobností.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, regionů Francie, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie atd.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Klíčová slova: Vlajky států a zemí světa, K, hyperlinky, Sexy Rose McGowan, Online vánoční webzine, výukové pomůcky, Wallpapery do mobilu, Přáníčka k svátku, blahopřání k jmeninám, webovky, školství, Webové online testy zdarma

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako mezinárodní organizace, vysokoškolské a akademické tituly, obecné zkratky, firmy a společnosti, hudební zkratky, geocaching, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, fyzikální jednotky, vojenské hodnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, týmy NHL, měny, politické strany a hnutí, okresy České republiky, státy usa apod.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Mj. na webu naleznete cizí jazyky, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako sportovci a sportovkyně, přezdívky, filozofie, rodinné a příbuzenské vztahy, vlastnosti, žurnalisté a novináři, panovníci, prezidenti, králové a círaři, nadpřirozené osoby, poruchy, národnost, politika, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, fikce a fantasy, záliby a hobby, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, umělci a umění, zločin a právo, osobnosti, školství a vzdělávání, psychologie, podnikání a podnikatelé, politici, herectví, herci a herečky, křesťanství atd.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Internet, síť, cestování, hry a informace

Klíčová slova: Online adventní magazín, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Přehled zkratek a akronymů, Biografie známých osobností, doporučujeme, Seychelles, Webové html5 hry zdarma, Stručný encyklopedický slovník, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Seznam souborových přípon, Slovník pojmů Co je to?, Životopisy slavných osobností, Vše pro zvířecí miláčky, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Vejtaha: Můj penis ve skutečnosti už jednou v Guinnessově knize rekordu byl. Bohužel to opravdu nakrklo knihovnici, která mě z knihovny hned vyhodila.

Lenin příjde domů totálně našrot. Vzbudí Naděždu Konstantinovnu a přikáže ji: Svlíkni se !! Ona se brání slovy: Ale Vladimíre Iljíči, neblázni to jsi po mě nikdy nechtěl. Lenin se zamračí a zařve: Drž hubu a svlíkni se!! Naděžda Konstantinovna tedy poslechne a svlíkne se. Na to Lenin:Teď si stoupni před zrcadlo a roztáhni nohy! Naděžda Konstantinovna vytřeští oči a povidá: No Vladimíre Iljíči, svlíknout se, to bych ještě snesla, ale tohle už přeháníš. Ty jsi snad zešílel. Lenin zrudne zlostí a zařve: Tak ti mi budeš odporovat ! Naděžda Konstantinovna tedy poslechne a udělá, co Lenin přikázal. Lenin si klekne a strčí jí pleš mezi nohy. Zalíbeně se na sebe zadívá do zrcadla a prohlásí: Ale na pěšinku by mi to slušelo, viď.

Přijde na útvar zpráva, že vojínovi Novákovi zemřel otec. Důstojník si říká, že mu to musí říct nějak taktně, a tak svolá celou jednotku, postaví je všechny do haptáku a praví: "Vojíni, kteří mají otce, tři kroky vpřed! Kam se sakra cpete, Novák?!"

Další odkazy:

Desktop computer wallpapers
Mezinárodní den žen
Doporučené internetové odkazy
Omalovánky zdarma k vybarvení
Biografie Eri Aikawa
Odkazy na zajímavé weby
Sexy Angelina Jolie
Odkazy na užitečné webové stránky
Biografie Heidy Klum
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Ashanti
Přáníčka k sňatku, narozeninám a k Vánocůmu
Zajímavé internetové odkazy
Sarah Michelle Gellar celebrity
Vlajky organizací

Děkujeme vám za vaši návštěvu.