Dále doporučujeme, informace a zábava

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Běžte na hry pro nejmenší děti online zdarma Vybírejte z kategorií Adventury, Vzdělávací a výukové hry, Akční gamesky, Strategické onlinovky, Oddechové hry, online html5 hry, Střílecí hry, Oblíkačky, Hannah Montana, Hry s koňmi, Deskovky, Letecké simulátory, Omalovánky, Karetní hry - solitaire, Barbie hry, Farmářské hry, Sportovní gamesy, Logické hry, Arkády a plošinovky, Puzzle a skládačky, Auta a závodní apod.

Kameňáky, fóry, frky, fórky, černý humor, vtípky

Zkuste vypnout! Kameňáky, fóry, frky, fórky, černý humor, vtípky. vám pozvednou náladu. Vtipy z kategorií vtipy o metanolu, frky o zvířatech, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o mužích, chlapech, kameňáky, fóry o homosexuálech, vtipy o facebooku, vtipné básničky, vtipné citáty, anekdoty o politice, murphyho zákony, černý humor, vtipy o blondýnách, vtipné hádanky, židovské anekdoty apod.

Náš tip, informace a zábava

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Klíčová slova: Super online hry zdarma, Přehled zkratek a akronymů, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Dopravní značení, Vánoční stromeček, zábava, Seznam zemí světa a jejich vlajky, tipy, Vánoční dárky a blahopřání, zdarma, weby, pro dospělé, Hry pro nejmenší děti online zdarma

Online geografické testy zdarma bez registrace

Vyzkoušejte online geografické testy zdarma bez registrace. V této rozsáhlé kolekci naleznete online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Super online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme super online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Postřehové hry, Bojové hry, Střílečky, Pro dívky, Hry pro dva hráče, Animace, Skákačky a hopsačky, Akční hry, Relaxační hry, Sportovní hry, Závody aut, Stolní a deskové hry, Adventury, Logické hry, Hry pro děti, Karetní hry a tak dále.

World wide web, internet, informace a zábava

Fóry, ftipy, frky, vtipné texty, vtipy, fórky

Zkuste vypnout! Fóry, ftipy, frky, vtipné texty, vtipy, fórky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O Somálcích, O Slovácích, O gayích a homosexuálech, Vtipy o policajtech, O manželství, Vtipy o cikánech, Frky, vtipy, vtípky, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Bohu, Frky o tchýních, O Chucku Norrisovi, O škole, O ekonomech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O ženách, O zvířátkách, O důchodcích, Vtipy o Pepíčkovi, O mužích, O Němcích, Vtipy o doktorech apod.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: mytologie, sportovci a sportovkyně, podnikání a podnikatelé, křesťanství, filozofie, rodinné a příbuzenské vztahy, hanlivé až sprosté přezdívky, herectví, herci a herečky, poruchy, lékařství, žurnalisté a novináři, zločin a právo, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, osobnosti, historie, věda, záliby a hobby, státní správa, fikce a fantasy, Spisovatelé a básníci, umělci a umění, politika, politici, školství a vzdělávání atd.

Keywords:odkazy, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Seznam vlajek měst České republiky, webovky, Kenya, Ilustrace, obrázky, Vlajky amerických států USA, Wallpapery na plochu PC, Umělé a živé vánoční stromky, internet, Obrázky a kliparty zdarma, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Internet, síť, informace a zábava

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Wallpapery na plochu PC - tapety na PC zdarma ke stažení

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Wallpapery na plochu PC. lze použít v PC, ultrabook, displej, počítač, monitor, obrazovka počítače, mobil, smartphone, tablet, notebook, mobilní telefon a pro operační systémy Microsoft Windows 8, BlackBerry OS, Windows Server 2012, Linux Mint, Slackware, Android, Linux Xubuntu, Red Hat Linux, Apple iOS (iPhone), Windows 2000, Windows Me. Full HD pozadí na PC jsou rozdělené kategorií: sportovní wallpapery, armáda, válka, zbraně, zvířata, flóra, stromy, fraktály, free wallpapers, hmyz a pavouci, nature - příroda, tenisté a tenistky, ptáci, motorky, fantasy, oceán, moře, pláže, velkoměsta a noční život, Formule 1, vesmír, kosmos, širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní a závodní auta. Stahujte v rozlišení 750x1334, 768x1024, 1440x2560, 2560x1920, 3200x1800, 1080x1920, 375x812, 393x786, 375x667, HD 1280x720, 1600x900, 1280x1024, 1800x1440, širokoúhlé 1366x768, 1600x1200, 2048x1080 atd.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Jihočeský kraj, Královéhradecký kraj, Ústecký kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Liberecký kraj, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Olomoucký kraj apod.

Klíčová slova: F, zadarmo, Online testy zdarma bez registrace, Vánoční ozdoby, Pozadí na plochu počítače, Webové online testy zdarma, Online geografické testy zdarma bez registrace, Lechtivé fotky Sharon Stone, URL, V, Přehled přípon a koncovek souborů, Pozadí na PC ke stažení

Skvělé hry online zdarma

Zkuste skvělé hry online zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Oblíkačky, Akční gamesky, Hry s koňmi, Auta a závodní, Arkády a plošinovky, Strategické onlinovky, Karetní hry - solitaire, Adventní, vánoční hry, Hannah Montana, Vaření a smažení, Logické hry, Skákací a hopsací gamesky, Střílecí hry, Deskovky, Oddechové hry, Puzzle a skládačky, Sportovní gamesy, Holčičí, dívčí hry pro holky, Letecké simulátory, Vzdělávací a výukové hry, Farmářské hry apod.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií geocaching, země EU, obecné zkratky, hudební zkratky, vojenské hodnosti, týmy NHL, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, měny, státy usa, internetové domény 1. řádu, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, politické strany a hnutí, okresy České republiky, fyzikální jednotky, zkratky krajů České republiky apod.

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Informace, informace a zábava

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií psychologie, nástroje, český jazyk, jídlo, filozofie, sport, internet, ekonomie a ekonomika, software, fyzika, nápoje, příroda, rostliny, materiály, školství, různé, latina, bankovnictví, matematika, chemie, zkratky, lékařství a medicína, technika, účetnictví atd.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako jídlo, technika, cestování, filozofie, bankovnictví, zkratky, počítače, literatura, stavebnictví, rostliny, věda, politika, lékařství a medicína, školství, český jazyk, příroda, matematika, software, nápoje, nemoce, fyzika, účetnictví, zločin a právo, latina atd.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Seznam zemí světa a jejich vlajky

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Seznam zemí světa a jejich vlajky. V této jedinečné sbírce naleznete země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, země východní Asie, země jižní Asie, Antarktidy, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, země střední Asie, evropské země a státy apod.

Klíčová slova: Dopravní značení, multimédia, hyperlinky, Obrázky a kliparty s vánočními motivy, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, linky, M, Zajímavosti o filmech Avatar 1, 2, Vánoční web, volný čas, Free game online hry

Skvělé hry online zdarma

Zkuste skvělé hry online zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Oblíkačky, Akční gamesky, Hry s koňmi, Auta a závodní, Arkády a plošinovky, Strategické onlinovky, Karetní hry - solitaire, Adventní, vánoční hry, Hannah Montana, Vaření a smažení, Logické hry, Skákací a hopsací gamesky, Střílecí hry, Deskovky, Oddechové hry, Puzzle a skládačky, Sportovní gamesy, Holčičí, dívčí hry pro holky, Letecké simulátory, Vzdělávací a výukové hry, Farmářské hry apod.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií geocaching, země EU, obecné zkratky, hudební zkratky, vojenské hodnosti, týmy NHL, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, měny, státy usa, internetové domény 1. řádu, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, politické strany a hnutí, okresy České republiky, fyzikální jednotky, zkratky krajů České republiky apod.

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Doporučené odkazy, informace a zábava

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Moudra, úsloví, bonmoty, aforismy, přísloví, hlášky, motta

Citáty slavných osobností, Moudra, úsloví, bonmoty, aforismy, přísloví, hlášky, motta, . V této jedinečné sbírce naleznete přísloví o naději, citáty o kráse, citáty o bohatství, citáty o přátelství, citáty o ženách, citáty o svobodě, hlášky o alkoholu, citáty o zdraví, citáty o smrti, citáty o životě, citáty o lži, citáty o odvaze, citáty o víře, citáty o manželství, citáty o nenávisti, citáty o smutku, citáty o lásce, citáty o zlu, citáty o penězích, citáty o dobru od různých známých osobností.

Přehled formátů souborů

Vyčerpávající Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte v čem upravit, jak přehrát, jak otevřít, jak převést, čím prohlížet, jak exportovat, čím zobrazit, jak spustit, jak importovat, jak konvertovat, v čem spustit soubory těchto typů: šablony dokumentů, hudební audio soubory, písma, fonty, konfigurační soubory, obrazy disků, systémové soubory, koncovky souborů, grafiku, internet a web, dokumenty, komprimace dat, spustitelné soubory apod.

Klíčová slova: Státní vlaječky, prapory, školství, M, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, pro děti, Přáníčka zdarma, K, zdroje informací, Super online kvízy, webové stránky, Webové html5 hry zdarma, Online vánoční webzine, Ozdoba, 12

Několik fórů na závěr. Vtip Paradox:

Chlap umře a příjde do pekla. Před samotnými mučícími komorami stojí Satan a ptá se ho: "Tak co, ty smrade. Chceš do socialistickýho pekla, nebo do kapitalistickýho?" Chlap se zeptá: A co mě čeká v socialistickým? Satan: "No, tam tě každý den přibijou velkýma hřebíkama za ruce a nohy na zem, a pak přes tebe bude celý den jezdit takový ten buldozer na urovnávání asfaltu." Chlap: "Uf, to je teda maso. A co kapitalistický peklo?" Satan: "No, tam tě každý den přibijou velkýma hřebíkama za ruce a nohy na zem, a pak přes tebe bude celý den jezdit takový ten buldozer na urovnávání asfaltu." Chlap: "Ale vždyť to je to samý! Jakej je v tom rozdíl?" Satan: "No, žádnej... Ale přesto bych ti radši doporučoval to socialistický." Chlap: "A to jako proč?" Satan: "No, protože v socialistickým pekle jednou chybí hřebíky, jindy kladivo, potřetí není nafta pro buldozer ... Co jsem tady, tak nepamatuju, že by někdy válcovali..."

Klíčový svědek v kauze CASA zneužil nezletilou, jí psy, nemyje se, nemá rád výšky, nesnáší Šmouly a nezvedá Kalouskovi telefon.

Další odkazy:

Vánoční jmenovky na dárky s s motivem Santa Clause ke stažení a vytištění
Doporučené internetové odkazy
Kubovy osobní stránky o cestování
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Vtipná přáníčka pro vaše blízké
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Gója
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Gratulace zdarma
Zajímavé webové stránky
Obázek Učitelky

Děkujeme vám za vaši návštěvu.