Naše tipy, počítače a internet

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Zahrajte si online hry zdarma bez registrace nebo instalace . Naleznete zde Hry pro dva hráče, Logické hry, Skákačky a hopsačky, Hry pro děti, Pro dívky, Animace, Karetní hry, Brutální krvavé hry, Sportovní hry, Relaxační hry, Bojové hry, Stolní a deskové hry, Akční hry, Závody aut, Postřehové hry, Strategie a tak dále.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Síť, počítače a internet

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako firmy a společnosti, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, geocaching, země EU, hudební zkratky, okresy České republiky, politické strany a hnutí, vojenské hodnosti, státy usa, mezinárodní organizace, týmy NHL, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, měny, fyzikální jednotky, úřady a ministerstva apod.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Klíčová slova: Kliparty pro Office, webovky, počítače, Městské a obecní prapory obcí ČR, Blahopřání k jmeninám a k narozeninám, Přehled souborových přípon, weby, tipy, Hanoj, zábava, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, V, Webové online hry zdarma

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Hry pro kluky

Doporučujeme hry pro kluky. Mj. na webu naleznete Závodní moto hry, Postřehové, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Bojové gamesy, Logické, Relaxační onlinovky, Sportovní, Akční hry a tak podobně.

Náš tip, počítače a internet

Online vánoční webzine - online vánoční magazín

Blíží se doba adventní? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Potom se podívejte Online vánoční webzine. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční všehochuť, vánoční stromeček, adventní všehochuť, materiály ke stažení, vánoční filmy, vánoční zábava, vánoční přání, vánoční dárky, jmenovky na dárky k Vánocům, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Vykrajovátka, Ostrava, Rostliny, Vánoční ozdoby, Ohňostroj, Pozadí, Strom, Píseň, Štědrý den, Historické ozdoby, Adventní kalendář, Svíčky, K Tisku, Tiskárna, Pokrmy, Dia, Hostina, Plocha, Anděl, Vánoce, Vánoční svícen, Plzeň, Omalovánky, Láska nebeská, Advent, Francouzsky, Striezelmarkt, Adventní trhy, PF, Štěstí, Slámový adventní věnec apod.

Webové html5 hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme webové html5 hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Vzdělávací a výukové hry, Oddechové hry, Hry s koňmi, Auta a závodní, Skákací a hopsací gamesky, Adventní, vánoční hry, Farmářské hry, Barbie hry, Sportovní gamesy, Střílecí hry, Akční gamesky, online html5 hry, Strategické onlinovky, Deskovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Oblíkačky, Logické hry, Hannah Montana, Omalovánky, Vaření a smažení, Arkády a plošinovky apod.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Keywords:Městské a obecní prapory obcí ČR, V, Státní prapory všech států, Vlajky států USA, Visit New York city, Online vánoční webzine, Dopravní značky, zeměpis, Obázek Těhlky, F, Online testy zdarma bez registrace, pro dospělé

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy atd.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií zkratky krajů České republiky, měny, úřady a ministerstva, hudební zkratky, firmy a společnosti, okresy České republiky, obecné zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, státy usa, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, geocaching, politické strany a hnutí, týmy NHL apod.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

World wide web, internet, počítače a internet

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Tapety na plochu PC - full HD pozadí ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Tapety na plochu PC. doporučujeme pro ultrabook, obrazovka počítače, notebook, phablet, mobil, PC, mobilní telefon, počítač, tablet, monitor, displej a pro operační systémy Lubuntu, Slackware, Microsoft Windows Vista, Linux Fedora, macOS, Windows XP, Linux Mint, Apple iOS (iPhone), Java ME, BlackBerry OS, OSX. Wallpapers na PC jsou rozdělené kategorií: zvířata, oceán, moře, pláže, sportovní a závodní auta, tenisté a tenistky, Rally, závody aut, sportovní wallpapery, fantasy, širokoúhlé Full HD widescreen, fraktály, ptáci, velkoměsta a noční život, 3D a digitalní abstraktní tapety, flóra, stromy, free wallpapers, armáda, válka, zbraně, květiny, hmyz a pavouci, motorky. Dostupné velikosti jsou 1440x960, 1536x2048, 854x480, 3200x1800, širokoúhlé 1366x768, 1920x1280, 1280x1024, 2560x1600, 360x760, 1600x900, 1536x2560, 1800x1440, HD 1280x720, 375x667, 1280x960, 1600x900 atd.

Myšlenky, rčení, moudra, hlášky, motta, aforismy, přísloví

Citáty slavných osobností, Myšlenky, rčení, moudra, hlášky, motta, aforismy, přísloví, přehledně rozdělené do kategorií: moudra o dětech, citáty o kráse, citáty o odvaze, citáty o bohu, citáty o přátelství, citáty o dobru, přísloví o naději, citáty o zlu, citáty o člověku, citáty o nenávisti, citáty o víře, citáty o lži, citáty o manželství, citáty o penězích, citáty o neštěstí, citáty o zdraví, citáty o smrti, citáty o smutku, hlášky o alkoholu, citáty o životě od různých známých osobností.

Klíčová slova: info, Full HD pozadí na PC, Vlajky států světa, Vánoční dárky k tisku, Dopravní značky, Wallpapers na plochu PC, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Catherine Zeta-Jones, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Nejlepší zeměpisné kvízy, zdarma, internet

Kliparty zdarma ke stažení

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma ke stažení. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako muži, smajlíci a emotikony, mapy, Velikonoce, velikonoční kliparty, jídlo a nápoje, rostliny, Vánoce a Advent, hudba, věda, nápoje, láska, hmyz, nástroje a přístroje, osobnosti a lidé, stavby, ptáci, náboženství, ženy a dívky, auta, zelenina, ovoce, přístroje, halloween atd.

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Internet, síť, počítače a internet

Online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme online hry zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vánoční online hry, parkování - parkovačky, Logické, Strategie, Velikonoční hry, Karetní, Oddechové, Klasické, Onlinovky pro dva hráče, Střílečky, Pro dívky, Stolní hry a deskovky, Závodní, Bojové online gamesy, Sportovní a podobně.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Vtipné texty, ftipy, fóry, frky, vtípky, fórky

Zkuste vypnout! Vtipné texty, ftipy, fóry, frky, vtípky, fórky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako kameňáky, vtipné básničky, židovské anekdoty, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, vtipy o mužích, chlapech, murphyho zákony, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky, vtipy o metanolu, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o facebooku, frky o zvířatech, černý humor, vtipné citáty apod.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Klíčová slova: Tapety na plochu PC, odkaz, Přehled formátů souborů, Šťastné a veselé Vánoce, Online hry zdarma, pro děti, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Proxy server, školství, Nejlepší školní testy a kvízy, Stručný encyklopedický slovník

Kliparty zdarma ke stažení

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma ke stažení. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako muži, smajlíci a emotikony, mapy, Velikonoce, velikonoční kliparty, jídlo a nápoje, rostliny, Vánoce a Advent, hudba, věda, nápoje, láska, hmyz, nástroje a přístroje, osobnosti a lidé, stavby, ptáci, náboženství, ženy a dívky, auta, zelenina, ovoce, přístroje, halloween atd.

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Informace, počítače a internet

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí atd.

Vánoční web - online adventní magazín

Budou brzy Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Tak vyzkoušejte Vánoční web. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční dárky, adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, materiály ke stažení, vánoční filmy, vánoční všehochuť, vánoční stromeček, vánoční dekorace, vánoční přání, vánoční zábava atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Drážďany, Pro děti, Kinder, Jesličky, Tiskárna, Santa, Vánoční koledy, Hostina, Monitor, Ježíš Kristus, Plocha, Bůh, Jedle, Borovice, bezlepkové cukroví, Vánoční pozadí, Přáníčko, Recepty, Vánoční svíčky, Keramický adventní věnec, Sám doma, Vánoční stromek, Milka, Advent, Windows, Santa Claus, PF, Rostliny, Jídlo, K Vytištění, Korálky apod.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Kliparty pro Office

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro Office. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako ovoce, sport, ptáci, symboly, halloween, hudba, mapy, věda, jídlo a nápoje, muži, hmyz, květiny, osobnosti a lidé, dopravní prostředky, láska, nástroje a přístroje, zelenina, smajlíci a emotikony, stavby, rostliny, Vánoce a Advent, náboženství, ženy a dívky atd.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: fikce a fantasy, přezdívky, zločin a právo, věda, sportovci a sportovkyně, národnost, filozofie, herectví, herci a herečky, politici, osobnosti, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, hanlivé až sprosté přezdívky, politika, lékařství, státní správa, nadpřirozené osoby, záliby a hobby, rodinné a příbuzenské vztahy, psychologie, umělci a umění, panovníci, prezidenti, králové a círaři, mytologie, školství a vzdělávání, žurnalisté a novináři atd.

Klíčová slova: odkazy, V, Stručný encyklopedický slovník, Přehled zkratek a akronymů, Obrázky na plochu PC, Eritrea, výukové pomůcky, cestování, internetové stránky, URL, Vánoční web, doporučujeme, Sexy Britney Spears, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Modlitba: Pane Bože, letos jsi mi vzal mého oblíbeného zpěváka Michaela Jacksona, oblíbeného herce Patricka Swayzeho, oblíbeného člena Boyzone Stephena Gatelyho... Už jsem se ti zmínil, že můj oblíbený politik je Jiří Paroubek?

Víš, jakej je rozdíl mezi blondýnou a šamponem? Žádnej, oba jsou na hlavu.

Proč naši hokejisté nedokázali odpovědět na góly soupeře? Protože měla pošta zavřeno.

Další odkazy:

Přání k Silvestru
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Mikuláš
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Ruleta Online, stávky Roullete
Odkazy na partnerské weby
Vánoční svícen jako oblíbená dekorace
Partnerské internetové stránky
Přání k jmeninám
Tipy na užitečné weby
Blahopřání k sňatku, narozeninová přání, vánoční blahopřání

Děkujeme vám za vaši návštěvu.