Partnerské weby, volný čas a zábava

Inspirujte se níže uvedenými odkazy a navštivte jiné zajímavé webové projekty.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: matematika, školství, počítače, hardware, ekonomie a ekonomika, internet, nástroje, chemie, fyzika, věda, nemoce, psychologie, materiály, různé, bankovnictví, lékařství a medicína, český jazyk, kultura, zkratky, technika, literatura, software, zločin a právo, náboženství a křesťanství atd.

Motta, rčení, úsloví, hlášky, bonmoty, výroky, moudra

Slavné citáty, Motta, rčení, úsloví, hlášky, bonmoty, výroky, moudra, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o životě, citáty o rozumu, citáty o nenávisti, citáty o manželství, citáty o přátelství, moudra o dětech, citáty o bohatství, citáty o dobru, citáty o lži, citáty o štěstí, hlášky o alkoholu, přísloví o naději, citáty o člověku, citáty o penězích, citáty o kráse, citáty o zlu, citáty o ženách, citáty o lásce, citáty o odvaze, citáty o svobodě od různých známých osobností.

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Síť, volný čas a zábava

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Kliparty zdarma ke stažení

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma ke stažení. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako sport, zelenina, věda, smajlíci a emotikony, dopravní prostředky, stavby, halloween, láska, přístroje, muži, květiny, Velikonoce, velikonoční kliparty, jídlo a nápoje, symboly, náboženství, osobnosti a lidé, nápoje, rostliny, ptáci, hmyz, mapy, hudba, Vánoce a Advent atd.

Klíčová slova: zdarma, multimédia, Nej hry online, cestování, Ruleta Online, stávky Roullete, K, pro děti, internetové stránky, Paris Saint-Germain PSG, Super online hry zdarma, Hry pro kluky, Životopisy slavných osobností, Databáze osobností Kdo je to?

Nejhranější hry online

Běžte na nejhranější hry online Webhry jsou rozdělené kategorií: online html5 hry, Letecké simulátory, Adventní, vánoční hry, Vaření a smažení, Farmářské hry, Arkády a plošinovky, Logické hry, Adventury, Oddechové hry, Auta a závodní, Omalovánky, Sportovní gamesy, Akční gamesky, Strategické onlinovky, Barbie hry, Karetní hry - solitaire, Skákací a hopsací gamesky, Střílecí hry, Puzzle a skládačky, Hry s koňmi, Oblíkačky apod.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Zkuste online geografické testy zdarma bez registrace. V této jedinečné sbírce naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Životopisy slavných osobností - online životopisy, biografie

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Tak se podívejte Životopisy slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: novináři a žurnalisté, spisovatelé a spisovatelky, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky, režiséři a scénáristé, zločinci a vrazi, sportovci a sportovkyně, světoví i domácí politici, křesťané a svatí, významné osobnosti atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Režisér, Voják, Filozof, Prezidenti, Hokej, Mim, Továrník, Obchodník, Spisovatel, Boston Bruins, Brno, Trest smrti, Textařka, Itálie, Američané, Francie, Miliardáři, Avangard Omsk, Prezident USA, Poslanec, Rock ‚n‘ Roll, Florida Panthers, Trenérka, Zpěvák, Generalissimus, KHL, Rétorika, Druhá světová válka, Kněz, Renesance, Komik, Češi, Máj, Protektorát, Producent, Rakousko-Uhersko apod.

Doporučené odkazy, volný čas a zábava

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Keywords:webové stránky, Nejhranější hry online, Webové online testy zdarma, linky, Obázek Policistka, Wallpapers na plochu počítače, Seznam přípon a koncovek souborů, Obrázky na PC, Chicago, zajímavosti, weby, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Životopisy slavných osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Tak vyzkoušejte Životopisy slavných osobností. Tématické články patří do kategorií významné osobnosti, zpěváci a zpěvačky, režiséři a scénáristé, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně, zločinci a vrazi, vojáci, generálové, válečníci, světoví i domácí politici atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Diplomat, Zpěvák, Poprava, Podnikatelé, Životopis, Dramatik, Francouz, Češi, Stoletá válka, Obchodník, Američan, Česká královna, Protektorát, Itálie, Olympiáda, Vrah, Závodník, Textařka, Vůdce, New York Rangers, Architekt, AIDS, KSČ, Poslanci, Trest smrti, Němci, Kněz, Žijící, Křesťanství, Historik, Zavražděn, Washington Capitals, Sci-fi, Československo, Olympijský vítěz, Poslanec apod.

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Anekdoty, fóry, černý humor, vtípky, kameňáky, vtipné texty

Zkuste vypnout! Anekdoty, fóry, černý humor, vtípky, kameňáky, vtipné texty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O gayích a homosexuálech, Vtipy o cikánech, Vtipy o Bohu, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o Pepíčkovi, O důchodcích, Vtipné hádanky, Vtípky o blondýnkách, O Chucku Norrisovi, Frky ze života, O škole, Vtipy o policajtech, O Somálcích, O Slovácích, O Němcích, O ženách, Frky o tchýních, O mužích, O ekonomech, O manželství, O Windows apod.

Informace, volný čas a zábava

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Online vánoční webzine - vánoční web

Blíží se Vánoce? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom navštivte Online vánoční webzine. Tématické články jsou z kategorií vánoční dekorace, materiály ke stažení, vánoční stromeček, adventní všehochuť, vánoční filmy, vánoční zábava, vánoční přání, vánoční všehochuť, vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. LED svíčky, Samolepky, Rostliny, Adventní kalendář, Santa Claus, Sněhulák, Vánoční ozdoby, Atmosféra, Pokrmy, Santa, Štóla, Monitor, Křesťanství, Osvětlení do oken, Jmenovka, Koledy, Alkoholový kalendář, Lindt, Kuba, Dia, K Tisku, Betlém, Keramický adventní věnec, Ježíšek, Jezulátko, Pozadí, Adventní trhy, Tisk, Perníčky, Jingle Bells, Vosí hnízda apod.

Klíčová slova: školství, info, Kliparty zdarma ke stažení, Vánoční pozadí na PC, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Wallpapers na plochu PC, URL, Obrázek pomlázky na plochu PC, Dopravní značení, zdroje informací, zadarmo, výukové pomůcky

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: lékařství a medicína, chemie, rostliny, politika, filozofie, technika, školství, stavebnictví, nemoce, příroda, náboženství a křesťanství, hardware, cestování, kultura, materiály, literatura, latina, nápoje, účetnictví, různé, psychologie, zločin a právo, český jazyk, fyzika atd.

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

World wide web, internet, volný čas a zábava

Online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme online hry zdarma. Vybírejte z kategorií Bojové gamesy, Karetní hry, Sportovní, Logické, Postřehové, Akční hry, Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky atd.

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Klíčová slova: Vánoční web, A, V, Biografie Heidy Klum, tipy, Online hry zdarma, doporučujeme, Onlinepoker, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, webovky, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: lékařství a medicína, chemie, rostliny, politika, filozofie, technika, školství, stavebnictví, nemoce, příroda, náboženství a křesťanství, hardware, cestování, kultura, materiály, literatura, latina, nápoje, účetnictví, různé, psychologie, zločin a právo, český jazyk, fyzika atd.

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Náš tip, volný čas a zábava

Online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme online hry zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Závodní moto hry, Akční hry, Karetní hry, Bojové gamesy, Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky, Logické, Sportovní, Postřehové a tak podobně.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako podnikání a podnikatelé, lékařství, rodinné a příbuzenské vztahy, herectví, herci a herečky, politici, filozofie, vlastnosti, poruchy, věda, záliby a hobby, žurnalisté a novináři, historie, politika, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, státní správa, umělci a umění, přezdívky, hanlivé až sprosté přezdívky, Spisovatelé a básníci, školství a vzdělávání, křesťanství, mytologie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, fikce a fantasy atd.

Wallpapers na plochu PC - obrázky ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Wallpapers na plochu PC. vhodné pro notebook, PC, tablet, smartphone, monitor, počítač, ultrabook, mobil, phablet, obrazovka počítače, displej a pro operační systémy OSX, Linux Mint, Windows XP, Windows 98, Chrome OS, Windows Server 2012, Slackware, SUSE Linux, Linux Xubuntu, Linux Ubuntu, Mac. Počítačové tapety pro Windows jsou přehledně rozdělené do kategorií: armáda, válka, zbraně, motorky, zvířata, hmyz a pavouci, velkoměsta a noční život, vesmír, kosmos, Rally, závody aut, 3D a digitalní abstraktní tapety, fraktály, oceán, moře, pláže, free wallpapers, fantasy, flóra, stromy, sportovní a závodní auta, nature - příroda, tenisté a tenistky, sportovní wallpapery, ptáci. Vyberte si rozměr z 393x786, 3200x1200, 2560x1600, 750x1334, 1280x800, 800x600, Full HD 1080x1920, HD 1280x720, 320x568, 3200x1800, 1536x2048, 1680x1050, 800x1280, 1280x854, 1440x900, 2048x1536 atd.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Klíčová slova: Seznam zemí světa a jejich vlajky, Životopisy slavných osobností, Hry pro nejmenší děti online zdarma, hyperlinky, Online geografické testy zdarma bez registrace, World Flags, odkazy, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Seznam vlajek měst České republiky, zábava, internet, Dopravní značky, Zamilované sms vzkazy, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Ti jsou totiž teplí...: Maruška v lese najde dvanáct měsíčků a prosí je o jahody. "V pořádku, Maruško, dostaneš jahody, ale nás všech devět se s tebou pomiluje!" "Cože? Vždyť je vás dvanáct..." "To ano, ale Červen, Červenec a Srpen jsou teplý."

Jednotka ruských vojáku letí do Čečenska a velitel motivuje vojáky: "Chlapi, za každou čečenskou hlavu dostanete láhev vodky!" Letadlo přistane, rozrazí se dveře, vojáci se rozprchnou. Za několik minut se vrací a každý táhne několik hlav. Velitel je celý bledý a zpocený: "Kurva hoši, to bylo jen mezipřistání v Kyjevě!"

Chucka Norrise jednou kousla kobra. Po osmi hodinách krutých bolestí chcípla.

Další odkazy:

Madonna
Naše tipy na užitečné weby
Texas hold’em poker Online, regras, apostas, jogos
Partnerské internetové stránky
Georgia
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Cestování po ČR a Evropě
Tipy na zajímavé weby
Wayne Rooney
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Vlajka Aruby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.