Tipy na zajímavé weby, zábava, důležité informace

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. Naleznete zde výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Wallpapers na plochu PC - počítačové tapety pro Windows

Oživte si plochu vašeho PC. Wallpapers na plochu PC. doporučujeme pro ultrabook, počítač, displej, obrazovka počítače, tablet, mobilní telefon, mobil, phablet, monitor, notebook, PC a pro operační systémy Windows 2000, BlackBerry OS, Windows 98, Linux Fedora, Windows XP, Microsoft Windows 8, Android, FreeBSD, Slackware, Windows 10, Windows 7. Full HD tapety ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako hry a herní wallpapery, motorky, motocykly, moře, oceány, pláže, operační systémy, Windows, hudební tapety, jídlo a nápoje, květiny, kytky, dopravní prostředky, zvířata, Roztomilá zvířátka, adventní a vánoční tapety, rostliny, auta, budovy a stavby, Velikonoce - velikonoční tapety, sportovní pozadí, vojenské Army tapety a zbraně, 3D a Abstraktní, wallpapery, psi a štěňátka. Zvolte si z rozměrů 375x667, 1920x1200, Full HD 1080x1920, 1280x960, 1440x2560, 1024x768, HD 1280x720, 854x480, 1280x768, širokoúhlé 1366x768, 1920x1280, 412x846, 1920x1440, 2560x1440, 2160x3840, 360x640 atd.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako stavebnictví, jídlo, cestování, nemoce, bankovnictví, zločin a právo, nástroje, fyzika, matematika, zkratky, kultura, internet, politika, lékařství a medicína, ekonomie a ekonomika, sport, filozofie, účetnictví, psychologie, literatura, náboženství a křesťanství, rostliny, počítače, software atd.

Informace, zábava, důležité informace

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Nejhranější hry online

Běžte na nejhranější hry online Vybírejte z kategorií Akční hry, Karetní hry, Postřehové hry, Pro dívky, Hry pro děti, Brutální krvavé hry, Bojové hry, Sportovní hry, Střílečky, Animace, Hry pro dva hráče, Relaxační hry, Stolní a deskové hry, Skákačky a hopsačky, Závody aut, Logické hry a tak dále.

Klíčová slova: Federace USA, Wallpapers na plochu PC, Online životopisy, biografie, info, Obázek Těhotenství, odkaz, Slovník pojmů Co je to?, Super online flash hry, Madonna, linky, V, Seznam souborových přípon, zadarmo

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Doporučené odkazy, zábava, důležité informace

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Moudrosti, bonmoty, rčení, hlášky, aforismy, moudra, úsloví

Citáty slavných osobností, Moudrosti, bonmoty, rčení, hlášky, aforismy, moudra, úsloví, . Naleznete zde citáty o odvaze, hlášky o alkoholu, moudra o dětech, citáty o smrti, citáty o penězích, citáty o štěstí, citáty o dobru, citáty o svobodě, citáty o manželství, citáty o ženách, citáty o bohatství, citáty o kráse, citáty o víře, citáty o lži, citáty o zlu, citáty o přátelství, citáty o nenávisti, citáty o rozumu, citáty o neštěstí, citáty o životě od různých známých osobností.

Keywords:Nejhranější hry online, volný čas, Ilustrace, obrázky, Kliparty pro dokumenty, Ježíš Kristus a Vánoce, č, Přehled zkratek a akronymů, weby, Přáníčka k svátku, gratulace k jmeninám, internet, č, A

Ilustrace, obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrace, obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako zvířata, mapy, halloween, věda, jídlo a nápoje, stavby, sport, květiny, hudba, smajlíci a emotikony, rostliny, nápoje, nástroje a přístroje, Velikonoce, velikonoční kliparty, auta, láska, ženy a dívky, náboženství, symboly, přístroje, hmyz, Vánoce a Advent, dopravní prostředky atd.

Obrázky vlajek měst ČR

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Obrázky vlajek měst ČR. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Hlavní město Praha, Zlínský kraj, Královéhradecký kraj, Moravskoslezský kraj, Jihomoravský kraj, Pardubický kraj, Olomoucký kraj, Liberecký kraj, Kraj Vysočina, Středočeský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Jihočeský kraj apod.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, cizí jazyky, Matematické testy atd.

Síť, zábava, důležité informace

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako dodatkové tabulky, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, zákazové dopravní značení, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, zahraniční značky apod.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Online životopisy, biografie - biografie známých osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom navštivte Online životopisy, biografie. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vojáci, generálové, válečníci, světoví i domácí politici, podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi, režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně, křesťané a svatí, významné osobnosti, herci a herečky, sportovci a sportovkyně, zpěváci a zpěvačky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Obchodník, Básník, AIDS, Komunisté, Zavražděn, Architekt, Ital, Herečka, Sebevražda, Američané, Hokejisté, Hudebnice, Slovák, Prezident, Filozof, Zpěvačka, Malíř, Avangard Omsk, Textař, Brno, Rakousko-Uhersko, Historik, Producent, Vražedkyně, Dabérka, Renesance, Miliardáři, Spisovatel, Faraon, Habsburkové, Vládce, Pedagog, Závodník, Sochař, Prezidenti ČR, Komik apod.

Klíčová slova: Americké federální vlajky, Wallpapers na PC, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Vánoční koledy, zdroje informací, Přehled přípon a koncovek souborů, cestování, Omalovánky vlajek, zajímavosti, multimédia, odkazy, pro dospělé

Aforismy, přísloví, rčení, myšlenky, hlášky, výroky, motta

Citáty slavných, Aforismy, přísloví, rčení, myšlenky, hlášky, výroky, motta, . Naleznete zde citáty o dobru, citáty o lži, citáty o přátelství, citáty o štěstí, citáty o lásce, citáty o zlu, moudra o dětech, citáty o ženách, citáty o bohu, citáty o neštěstí, citáty o víře, citáty o člověku, citáty o zdraví, hlášky o alkoholu, citáty o životě, citáty o nenávisti, přísloví o naději, citáty o manželství, citáty o bohatství, citáty o rozumu od různých známých osobností.

Super online flash hry

Příznivcům PC her doporučujeme super online flash hry. Mj. na webu naleznete Relaxační onlinovky, Akční hry, Logické, Postřehové, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Bojové gamesy, Karetní hry, Závodní moto hry a tak podobně.

Tapety na plochu PC - wallpapery na PC ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Tapety na plochu PC. jsou vhodná pro mobilní telefon, smartphone, obrazovka počítače, počítač, displej, tablet, notebook, monitor, PC, phablet, mobil a pro operační systémy macOS, Android, SUSE Linux, Lubuntu, Windows 10 Mobile, Slackware, Apple iOS (iPhone), Mac, Linux Xubuntu, Windows 95, OSX. Tapety na PC zdarma ke stažení z kategorií oceán, moře, pláže, Rally, závody aut, hmyz a pavouci, fraktály, sportovní wallpapery, ptáci, květiny, motorky, Formule 1, velkoměsta a noční život, vesmír, kosmos, armáda, válka, zbraně, širokoúhlé Full HD widescreen, free wallpapers, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní a závodní auta, nature - příroda, tenisté a tenistky. Dostupné velikosti jsou 1536x2048, 1440x900, 360x640, 1600x2560, 1280x720, 1800x1440, 1920x1440, 3200x1800, 1920x1200, HD 1280x720, 1024x600, 854x480, 2560x1600, 768x1024, 1440x2560, 1280x1024 atd.

Internet, síť, zábava, důležité informace

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Americké federální vlajky

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Americké federální vlajky. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Arizona, Alabama, Massachusetts, Connecticut, Idaho, Severní Karolína, Montana, Jižní Dakota, Mississippi, Jižní Karolína, Utah, Nové Mexiko, Aljaška, Severní Dakota, Virginie, New Hampshire, Missouri, Kalifornie, Západní Virginie, Wyoming, New Jersey, Iowa, Minnesota, Louisiana, Ohio, Maryland atd.

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Vánoční magazín - vše o Vánocích

Blíží se doba adventní? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak se podívejte Vánoční magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční filmy, vánoční stromeček, vánoční dekorace, vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční zábava, adventní všehochuť, materiály ke stažení, vánoční přání atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Štěstí, Historické ozdoby, Francouzsky, Santa Claus, K Tisku, Papírové ozdoby, Alkoholový kalendář, Linux, Ostrava, Vánoční dekorace, Zdraví, Vánoční koule, Jarmark, Nový rok, Perníčky, Vosí hnízda, Milka, Brno, Vánoční filmy, Sněhová vločka, Vídeň, Filmy, Smrk, Písnička, Recepty, bezlepkové cukroví, Wallpaper, LED svíčky, Špalda, Křesťanství, Tiskárna apod.

Klíčová slova: zeměpis, kuriozity, Vánoční magazín, Ashley Olsen, Tapety na plochu PC, Nejhranější online testy a kvízy, doporučujeme, Text známé vánoční koledy Tichá noc, Webové online testy zdarma, Obrázky vlajek států světa, webové stránky

Aforismy, přísloví, rčení, myšlenky, hlášky, výroky, motta

Citáty slavných, Aforismy, přísloví, rčení, myšlenky, hlášky, výroky, motta, . Naleznete zde citáty o dobru, citáty o lži, citáty o přátelství, citáty o štěstí, citáty o lásce, citáty o zlu, moudra o dětech, citáty o ženách, citáty o bohu, citáty o neštěstí, citáty o víře, citáty o člověku, citáty o zdraví, hlášky o alkoholu, citáty o životě, citáty o nenávisti, přísloví o naději, citáty o manželství, citáty o bohatství, citáty o rozumu od různých známých osobností.

Super online flash hry

Příznivcům PC her doporučujeme super online flash hry. Mj. na webu naleznete Relaxační onlinovky, Akční hry, Logické, Postřehové, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Bojové gamesy, Karetní hry, Závodní moto hry a tak podobně.

Tapety na plochu PC - wallpapery na PC ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Tapety na plochu PC. jsou vhodná pro mobilní telefon, smartphone, obrazovka počítače, počítač, displej, tablet, notebook, monitor, PC, phablet, mobil a pro operační systémy macOS, Android, SUSE Linux, Lubuntu, Windows 10 Mobile, Slackware, Apple iOS (iPhone), Mac, Linux Xubuntu, Windows 95, OSX. Tapety na PC zdarma ke stažení z kategorií oceán, moře, pláže, Rally, závody aut, hmyz a pavouci, fraktály, sportovní wallpapery, ptáci, květiny, motorky, Formule 1, velkoměsta a noční život, vesmír, kosmos, armáda, válka, zbraně, širokoúhlé Full HD widescreen, free wallpapers, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní a závodní auta, nature - příroda, tenisté a tenistky. Dostupné velikosti jsou 1536x2048, 1440x900, 360x640, 1600x2560, 1280x720, 1800x1440, 1920x1440, 3200x1800, 1920x1200, HD 1280x720, 1024x600, 854x480, 2560x1600, 768x1024, 1440x2560, 1280x1024 atd.

Náš tip, zábava, důležité informace

Federace USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Federace USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Nebraska, Nevada, Arkansas, Tennessee, New Hampshire, Montana, Wyoming, Utah, Idaho, Maine, New Jersey, Jižní Karolína, Virginie, Havaj, Pensylvánie, Jižní Dakota, Kalifornie, Colorado, Michigan, Severní Dakota, Nové Mexiko, Vermont, Kentucky, Missouri, New York, Washington atd.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Online hry pro děti zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme online hry pro děti zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete online html5 hry, Adventní, vánoční hry, Letecké simulátory, Skákací a hopsací gamesky, Adventury, Vzdělávací a výukové hry, Hannah Montana, Logické hry, Hry s koňmi, Barbie hry, Strategické onlinovky, Deskovky, Střílecí hry, Oblíkačky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Akční gamesky, Puzzle a skládačky, Vaření a smažení, Karetní hry - solitaire, Sportovní gamesy, Farmářské hry apod.

Online zeměpisné testy zdarma

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme online zeměpisné testy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Klíčová slova: Online vánoční webzine, URL, Webové online hry zdarma, Státy a jejich prapory, Dopravní značky, Vlajky, flags, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Online hry pro děti zdarma, Obrázky na plochu počítače, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Hry pro kluky, Nejlepší zeměpisné kvízy, Přáníčko stavil se tu zajíček, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Buzíci ve sprše: Dva homosexuálové stojí ve sprše, co dělají? ... Čekají, až jednomu upadne mýdlo.

Mami, v obálce nám přišel cukr.

Proč naši hokejisté nedokázali odpovědět na góly soupeře? Protože měla pošta zavřeno.

Další odkazy:

Obrázková přání k svátku podle jmen
Odkazy na partnerské weby
Jmenovky na dárky k vytištění
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Omalovánka sněhuláka online k vybarvení
Doporučené odkazy
Fotky Lucy Liu
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Narozeninová přání a přáníčka
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Přáníčka k svátku podle jmen, texty jmeninám

Děkujeme vám za vaši návštěvu.