Zajímavé odkazy, všeobecné informace zdarma

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Biografie slavných osobností - Životopisy osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom navštivte Biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií zpěváci a zpěvačky, umělci a umělkyně, sportovci a sportovkyně, významné osobnosti, zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci, herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, režiséři a scénáristé atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Romantismus, Itálie, Generalissimus, Herec, Druhá světová válka, Kněz, Country, Máj, Fotograf, Angličané, Mluvčí, Vojevůdce, Orlík, Zpěvačky, Boston Bruins, Křesťanství, Vrah, Atentát, Ital, Prezidenti ČR, Královna, Maršál, Washington Capitals, Olympiáda, Stoletá válka, Spisovatel, Obchodník, Básník, Herečka, Hejtman, Hudba, Diplomat, Normalizace, Antropolog, Faraon, Nežijící apod.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Náš tip, všeobecné informace zdarma

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Klíčová slova: URL, Vánoční magazín, kuriozity, Slovník pojmů Co je to?, Recept na išelské dortíky, webové stránky, Kliparty zdarma, linky, Zeměpisné kvízy, testy znalosti vlajek, doporučujeme, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Americké federální vlajky, Státní vlajky států světa

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: filozofie, sportovci a sportovkyně, školství a vzdělávání, nadpřirozené osoby, panovníci, prezidenti, králové a círaři, rodinné a příbuzenské vztahy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, státní správa, profese a zaměstnání, politika, poruchy, fikce a fantasy, přezdívky, národnost, politici, vlastnosti, Spisovatelé a básníci, věda, zločin a právo, hanlivé až sprosté přezdívky, záliby a hobby, historie, herectví, herci a herečky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství atd.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Síť, všeobecné informace zdarma

Webové online hry zdarma

Zapařte si webové online hry zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Pro dívky, Klasické, Závodní, Hry na vaření a smažení, Velikonoční hry, Bojové online gamesy, Vánoční online hry, parkování - parkovačky, Strategie, Oddechové, Sportovní, Karetní, Střílečky, Stolní hry a deskovky, Onlinovky pro dva hráče a podobně.

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, krajů České republiky atd.

Keywords:zdarma, Free game online hry, K, výukové pomůcky, Wallpapers na plochu Vánoce, PC pozadí pro Windows, Skvělé hry online zdarma, internet, Vánoční liturgie, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Online geografické testy zdarma bez registrace, Dopravní značky

Fórky, kameňáky, vtipy, frky, vtipné texty, anekdoty

Zkuste vypnout! Fórky, kameňáky, vtipy, frky, vtipné texty, anekdoty. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: černý humor, frky o zvířatech, anekdoty o politice, fóry nejen o českém hokeji, fóry o homosexuálech, vtipné básničky, vtipné hádanky, židovské anekdoty, poslední věty před smrtí, vtipy o mužích, chlapech, murphyho zákony, vtipy o metanolu, vtipy o blondýnách, vtipy o facebooku, kameňáky apod.

Frky, fórky, ftipy, fóry, vtipné texty, černý humor

Zkuste vypnout! Frky, fórky, ftipy, fóry, vtipné texty, černý humor. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Frky o tchýních, Vtípky o blondýnkách, O Slovácích, O Somálcích, Vtipné hádanky, O mužích, Vtipy o Bohu, O manželství, Vtipy o cikánech, Vtipy o Pepíčkovi, O ekonomech, Frky, vtipy, vtípky, Frky ze života, O Němcích, O zvířátkách, O ženách, O škole, Vtipy o doktorech, O důchodcích, Vtipy o policajtech, Vtipy o židech - židovské anekdoty apod.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako zločin a právo, národnost, fikce a fantasy, záliby a hobby, vlastnosti, historie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, státní správa, sportovci a sportovkyně, osobnosti, podnikání a podnikatelé, věda, žurnalisté a novináři, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, mytologie, politici, panovníci, prezidenti, králové a círaři, křesťanství, lékařství, přezdívky, poruchy, psychologie, školství a vzdělávání, herectví, herci a herečky atd.

Internet, síť, všeobecné informace zdarma

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Státní vlajky států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlajky států světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, Antarktidy, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, země střední Asie, země Severní Ameriky, země Afriky, státy Blízkého východu, země východní Asie apod.

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Klíčová slova: humor, F, Pozadí na PC zdarma ke stažení, Vánoční okurka, pro děti, V, cestování, Stromeček, webovky, Dopravní značení, Městské a obecní prapory obcí ČR, Státy a jejich prapory

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Bonmoty, úsloví, přísloví, moudrosti, výroky, hlášky, moudra

Citáty slavných, Bonmoty, úsloví, přísloví, moudrosti, výroky, hlášky, moudra, rozdělené kategorií: citáty o lži, citáty o svobodě, citáty o manželství, citáty o smutku, hlášky o alkoholu, citáty o víře, citáty o rozumu, citáty o štěstí, citáty o zdraví, citáty o ženách, přísloví o naději, citáty o zlu, citáty o odvaze, citáty o životě, citáty o bohu, moudra o dětech, citáty o bohatství, citáty o kráse, citáty o dobru, citáty o penězích od různých známých osobností.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Vybírejte z kategorií testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, výukové pomůcky, online testy a kvízy, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Informace, všeobecné informace zdarma

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení, výstražné značky, značky upravující přednost, dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky, neoficiální zábavné značky apod.

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Klíčová slova: Online hry pro děti zdarma, pro dospělé, Online životopisy, biografie, Nigeria, internetové stránky, Seznam souborových přípon, Nejhranější hry online, Vánoční pohádky pro malé i velké diváky, Seznam vlajek amerických států, zábava, Obrázky ke stažení

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Bonmoty, úsloví, přísloví, moudrosti, výroky, hlášky, moudra

Citáty slavných, Bonmoty, úsloví, přísloví, moudrosti, výroky, hlášky, moudra, rozdělené kategorií: citáty o lži, citáty o svobodě, citáty o manželství, citáty o smutku, hlášky o alkoholu, citáty o víře, citáty o rozumu, citáty o štěstí, citáty o zdraví, citáty o ženách, přísloví o naději, citáty o zlu, citáty o odvaze, citáty o životě, citáty o bohu, moudra o dětech, citáty o bohatství, citáty o kráse, citáty o dobru, citáty o penězích od různých známých osobností.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Vybírejte z kategorií testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, výukové pomůcky, online testy a kvízy, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Doporučené odkazy, všeobecné informace zdarma

Obrázky ke stažení - wallpapers na zdarma PC ke stažení

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Obrázky ke stažení. lze použít v displej, monitor, smartphone, phablet, počítač, mobilní telefon, tablet, PC, mobil, notebook, obrazovka počítače a pro operační systémy FreeBSD, Chrome OS, Windows Server 2012, Windows 95, Windows Me, Slackware, Linux Ubuntu, macOS, Microsoft Windows 8, Apple iOS (iPhone), Microsoft Windows Vista. Full HD pozadí ke stažení z kategorií motorky, širokoúhlé Full HD widescreen, ptáci, hmyz a pavouci, tenisté a tenistky, armáda, válka, zbraně, Formule 1, velkoměsta a noční život, Rally, závody aut, 3D a digitalní abstraktní tapety, fantasy, vesmír, kosmos, fraktály, sportovní wallpapery, nature - příroda, flóra, stromy, zvířata, květiny. Stahujte v rozlišení 1920x1080 Full HD, 1600x900, 1280x800, 1440x900, 1600x900, 1920x1280, 4800x1200, 640x480, 360x640, 3200x1800, 375x667, 1536x2560, 1152x1920, 854x480, HD 1280x720, 1536x2048 atd.

Prapory regionů a království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, regionů Francie, polských vojvodství, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie atd.

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako Vánoce a Advent, láska, věda, květiny, smajlíci a emotikony, ovoce, sport, hmyz, auta, nápoje, ženy a dívky, osobnosti a lidé, stavby, jídlo a nápoje, rostliny, Velikonoce, velikonoční kliparty, muži, přístroje, náboženství, nástroje a přístroje, zvířata, hudba, symboly atd.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií příroda, jídlo, školství, počítače, nástroje, software, věda, účetnictví, latina, technika, psychologie, náboženství a křesťanství, stavebnictví, hardware, internet, materiály, český jazyk, fyzika, nápoje, literatura, sport, matematika, různé, politika atd.

Klíčová slova: zajímavosti, F, Nej hry online, Nejlepší online hry zdarma, Nejlepší hry pro dívky, Dárky k Vánocům, Přehled zkratek a akronymů, tipy, Biografie slavných osobností, Nejhranější online testy a kvízy, zeměpis, Online geografické testy zdarma bez registrace, Přáníčka k narozeninám, k narození miminka, k promoci nebo k Mezinárodnímu dni žen, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Podivná shoda okolností: Souloží v noci v parku dva teplouši, prostě tma jak v pytli, a říkají si u toho sladká slova: „Já tě miluju.” „Já tebe taky.” „Jsi úžasný.” „Ty taky.” „Budeme se tu scházet častěji?” „Ano, každý den.” „Já bydlím v Praze...” „Ty jo, já taky!” „Na Proseku.” „Ty bláho, já taky!” „Číslo 357.” „To není možné, já taky!” „Karle?” „Tati?”

"Budu muset na oční," konstatuje smutně svatojánská muška. "Včera jsem se čtvrt hodiny dvořila nedopalku cigarety..."

Hoď mi sem to kladivo.

Další odkazy:

Přáníčka zdarma
Naše tipy na zajímavé stránky
Vánoční atmosféra na přáníčku
Doporučené odkazy
Přesná předpověď počasí na 7 dní
Doporučené odkazy na zajímavé weby
HTML Online browser games
Tipy na užitečné weby
Vánoční dekorace pro plochu vašeho počítače
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Tipy na adventní trhy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.